CLASS
Set za pisanje i crtanje, 5/1
34.080.91
1,99 €
Cene su bez PDV-a
Kusoar
Kusoar koji se sastoji od gornje tacne i donje baze, između kojih se postavlja papirni uložak predviđen za štampu. Izrađen je od visoko providne akril-stiren plastike, što omogućava profesionalan izgled. Blago zakrivljene ivice sprečavaju ispadanje novca, dok četiri protivklizne gumene podloge obezbeđuju stabilnost na pultu. Pogodan je za ugostiteljske objekte, recepcije i prodajna mesta.
Ključne karakteristike:
Kusoar • Gornja tacna i donja baza • Prostor za papirni uložak za štampu • Papirni uložak nije uključen • Materijal: visoko providna akril-stiren plastika • Zakrivljene ivice protiv ispadanja novca • 4 protivklizne gumene podloge • Stabilan i praktičan za pultove
Zalihe: 544
Dolazak:
8.010 - 07.09.26
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 544 | 0 | 8.01007.09.26 |
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 544 | 0 | 8.01007.09.26 |
| Šifra | 34.080.91 |
| Model | CAMBIO |
| Opis | Kusoar koji se sastoji od gornje tacne i donje baze, između kojih se postavlja papirni uložak predviđen za štampu. Izrađen je od visoko providne akril-stiren plastike, što omogućava profesionalan izgled. Blago zakrivljene ivice sprečavaju ispadanje novca, dok četiri protivklizne gumene podloge obezbeđuju stabilnost na pultu. Pogodan je za ugostiteljske objekte, recepcije i prodajna mesta. Ključne karakteristike: Kusoar • Gornja tacna i donja baza • Prostor za papirni uložak za štampu • Papirni uložak nije uključen • Materijal: visoko providna akril-stiren plastika • Zakrivljene ivice protiv ispadanja novca • 4 protivklizne gumene podloge • Stabilan i praktičan za pultove |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 21 x 17 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025610870 |
| Komada u kutiji | 30 |
| Dimenzija pakovanja | 0.47 x 0.23 x 0.2 m |
| Ukupna težina pakovanja | 5.42 kg |
| Zapremina kutije | 0.022 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 392690979900 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 15.4 x 15.3 cm |