TOPOLINO COLORE
Privezak za ključeve
33.217.18
1,99 €
Cene su bez PDV-a
Privezak za ključeve, otvarač za flaše, karabinjer i baterijska lampa
Multifunkcionalni privezak za ključeve koji kombinuje nesvakidašnji dizajn i visoku funkcionalnost. Pored osnovne namene, može se koristiti kao otvarač za flaše i karabinjer, a dodatno je opremljen baterijskom lampom. Zahvaljujući svojoj praktičnosti, idealan je za svakodnevnu upotrebu. Privezak je upakovan u poklon kovertu.
Ključne karakteristike:
Privezak za ključeve • Legura cinka • Nesvakidašnji dizajn • Multifunkcionalni privezak • Otvarač za flaše • Karabinjer • Baterijska lampa • Pakovan u poklon koverti
Zalihe: 5.827
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 5.827 | 0 |
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 5.827 | 0 |
| Šifra | 33.217.18 |
| Model | HORNET |
| Opis | Multifunkcionalni privezak za ključeve koji kombinuje nesvakidašnji dizajn i visoku funkcionalnost. Pored osnovne namene, može se koristiti kao otvarač za flaše i karabinjer, a dodatno je opremljen baterijskom lampom. Zahvaljujući svojoj praktičnosti, idealan je za svakodnevnu upotrebu. Privezak je upakovan u poklon kovertu. Ključne karakteristike: Privezak za ključeve • Legura cinka • Nesvakidašnji dizajn • Multifunkcionalni privezak • Otvarač za flaše • Karabinjer • Baterijska lampa • Pakovan u poklon koverti |
| Boja | Silver - crna |
| Dimenzija | 7.6 x 2.6 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Metal, Eko koža |
| Barkod | 8605040073360 |
| Komada u kutiji | 200 |
| Dimenzija pakovanja | 0.405 x 0.3 x 0.29 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.60 kg |
| Zapremina kutije | 0.035 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 732690980000 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |