SUBLI MAGNET ROUND
Magnet za sublimaciju
32.326.90
7,95 €
Cene su bez PDV-a
Plišana igračka
BALOO plišana igračka u obliku medveda je topao i simpatičan promotivni proizvod, idealan za brendove koji žele da ostave emotivan i dugotrajan utisak. Ovaj medved dolazi sa majicom posebno prilagođenom za štampu, što ga čini odličnim izborom za personalizaciju i brendiranje. Savršen je za promotivne kampanje, korporativna poklanjanja i aktivnosti usmerene ka najmlađima.
Ključne karakteristike:
Materijal: poliester • Majica pogodna za digitalnu štampu i sublimaciju
Zalihe: 1.305
Dolazak:
4.008 - 01.10.26
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 7,95 € | 1.305 | 0 | 4.00801.10.26 |
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 7,95 € | 1.305 | 0 | 4.00801.10.26 |
| Šifra | 32.326.90 |
| Model | BALOO |
| Opis | BALOO plišana igračka u obliku medveda je topao i simpatičan promotivni proizvod, idealan za brendove koji žele da ostave emotivan i dugotrajan utisak. Ovaj medved dolazi sa majicom posebno prilagođenom za štampu, što ga čini odličnim izborom za personalizaciju i brendiranje. Savršen je za promotivne kampanje, korporativna poklanjanja i aktivnosti usmerene ka najmlađima. Ključne karakteristike: Materijal: poliester • Majica pogodna za digitalnu štampu i sublimaciju |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 25 cm |
| Pakovanje | 12/1 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Materijal | Poliester |
| Tema | Sublimacija |
| Standard | |
| Barkod | 8605040079195 |
| Komada u kutiji | 12 |
| Dimenzija pakovanja | 0.38 x 0.3 x 0.49 m |
| Ukupna težina pakovanja | 3.66 kg |
| Zapremina kutije | 0.056 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 950300410000 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Sublimacija |