SAKURA
Boca sa dve čaše u poklon kutiji, 3/1
32.299.10
1,45 €
Cene su bez PDV-a
Lepeza
GEISHA je vodeći model u našoj kolekciji lepeza, izrađena od poliestera sa drvenom drškom koja je pogodna za lasersku gravuru - omogućavajući elegantno i trajno brendiranje. Njena široka paleta boja i sofisticirani dizajn čine je izuzetno atraktivnim promotivnim i korporativnim poklonom za letnje događaje, sajmove, team buildinge i druge aktivnosti na otvorenom. Dolazi u poklon kutiji, spremna za poklanjanje i prezentaciju brenda.
Ključne karakteristike:
Materijal: poliester i drvo • Poklon pakovanje
Zalihe: 16.164
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,45 € | 16.164 | 0 | ||
| 1,45 € | 9.271 | 0 | ||
| 1,45 € | 9.258 | 0 | ||
| 1,45 € | 10.259 | 0 | ||
| 1,45 € | 9.292 | 0 | ||
| 1,45 € | 10.252 | 0 | ||
| 1,45 € | 14.887 | 0 |
| Boja | Cena | Zaliha | Rezervisano | Dolazak |
|---|---|---|---|---|
| 1,45 € | 16.164 | 0 | ||
| 1,45 € | 9.271 | 0 | ||
| 1,45 € | 9.258 | 0 | ||
| 1,45 € | 10.259 | 0 | ||
| 1,45 € | 9.292 | 0 | ||
| 1,45 € | 10.252 | 0 | ||
| 1,45 € | 14.887 | 0 |
| Šifra | 32.299.10 |
| Model | GEISHA |
| Opis | GEISHA je vodeći model u našoj kolekciji lepeza, izrađena od poliestera sa drvenom drškom koja je pogodna za lasersku gravuru - omogućavajući elegantno i trajno brendiranje. Njena široka paleta boja i sofisticirani dizajn čine je izuzetno atraktivnim promotivnim i korporativnim poklonom za letnje događaje, sajmove, team buildinge i druge aktivnosti na otvorenom. Dolazi u poklon kutiji, spremna za poklanjanje i prezentaciju brenda. Ključne karakteristike: Materijal: poliester i drvo • Poklon pakovanje |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23 x 2.7 x 2 cm |
| Pakovanje | 200/100/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Materijal | Drvo, Poliester |
| Barkod | 8605040081129 |
| Komada u kutiji | 200 |
| Dimenzija pakovanja | 0.441 x 0.4 x 0.27 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.29 kg |
| Zapremina kutije | 0.048 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 442199990000 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |