MINA
Kugelschreiber aus Kunststoff
10.199.10
0,13 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Biologisch abbaubarer Kugelschreiber aus Holz
De Chugelschriber VITA BAMBOO isch es Werbemodell us Bambus, ideaal für Marke, wo en natürlichs und öko-inspirierts Produktussehe sueche. S Bambusghüüs bietet es aagenehms Gfüehl und en sophistizierte Iidruck, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischtet, wo d Standard-Gschäftsaaforderige erfüllt. D matti Oberflächi hebt s moderne Design hervor, und d breiti Farbpalette ermöglicht e eifachi Aapassig a verschiedeni Werbkampagne. S Modell VITA BAMBOO isch e usgezeichneti Wahl für Firmegschänk und Branding mit Fokus uf natürliche Materialie.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Bambus • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 16.005
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,13 € | 16.005 | 0 | ||
| 0,13 € | 23.949 | 0 | ||
| 0,13 € | 12.859 | 0 | ||
| 0,13 € | 18.399 | 0 | ||
| 0,13 € | 12.963 | 0 | ||
| 0,13 € | 17.705 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,13 € | 16.005 | 0 | ||
| 0,13 € | 23.949 | 0 | ||
| 0,13 € | 12.859 | 0 | ||
| 0,13 € | 18.399 | 0 | ||
| 0,13 € | 12.963 | 0 | ||
| 0,13 € | 17.705 | 0 |
| Code | 10.199.10 |
| Model | VITA BAMBOO |
| Description | De Chugelschriber VITA BAMBOO isch es Werbemodell us Bambus, ideaal für Marke, wo en natürlichs und öko-inspirierts Produktussehe sueche. S Bambusghüüs bietet es aagenehms Gfüehl und en sophistizierte Iidruck, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischtet, wo d Standard-Gschäftsaaforderige erfüllt. D matti Oberflächi hebt s moderne Design hervor, und d breiti Farbpalette ermöglicht e eifachi Aapassig a verschiedeni Werbkampagne. S Modell VITA BAMBOO isch e usgezeichneti Wahl für Firmegschänk und Branding mit Fokus uf natürliche Materialie. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Bambus • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.9 cm |
| Package | 1000/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Lasergravur | |
| Material | Bambus |
| Thema | Verschiedenes, Orthodox, Die Natur, Standorte, Business |
| Bar code | 8605040099520 |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0.43 x 0.31 x 0.18 m |
| Carton gross weight | 7.76 kg |
| Carton volume | 0.024 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4.5 x 0.6 cm |