OGGI SOFT GRAY
11.085.10
0,27 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber OGGI SOFT GRAY isch e eleganti Variante vom OGGI-Modell mit eme graue, matte Soft-Touch-Ghüüs, wo en moderne und professionelli Ästhetik verlieht. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte, während d matti Oberflächi en sichere Griff und es sophistizierts Ussehe bietet. Ideaal für Firmegschänk und Premium-Branding.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Graui matti Oberflächi • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 59.724
Stock
Informations
Logistics
Prints
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,27 € | 59.724 | 0 | ||
| 0,27 € | 10.000 | 0 | ||
| 0,27 € | 57.636 | 1.000 | ||
| 0,27 € | 19.346 | 0 | ||
| 0,27 € | 18.347 | 0 | ||
| 0,27 € | 16.888 | 1.000 | ||
| 0,27 € | 16.695 | 1.000 | ||
| 0,27 € | 13.348 | 0 | ||
| 0,27 € | 38.794 | 0 |
Stock
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,27 € | 59.724 | 0 | ||
| 0,27 € | 10.000 | 0 | ||
| 0,27 € | 57.636 | 1.000 | ||
| 0,27 € | 19.346 | 0 | ||
| 0,27 € | 18.347 | 0 | ||
| 0,27 € | 16.888 | 1.000 | ||
| 0,27 € | 16.695 | 1.000 | ||
| 0,27 € | 13.348 | 0 | ||
| 0,27 € | 38.794 | 0 |
Informations
| Code | 11.085.10 |
| Model | OGGI SOFT GRAY |
| Description | De Chugelschriber OGGI SOFT GRAY isch e eleganti Variante vom OGGI-Modell mit eme graue, matte Soft-Touch-Ghüüs, wo en moderne und professionelli Ästhetik verlieht. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte, während d matti Oberflächi en sichere Griff und es sophistizierts Ussehe bietet. Ideaal für Firmegschänk und Premium-Branding. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Graui matti Oberflächi • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.8 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber, "Touch" |
| Kolekcija | OGGI |
| Bar code | 8605040031384 |
Logistics
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.575 x 0.32 x 0.08 m |
| Carton gross weight | 8.22 kg |
| Carton volume | 0.015 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
Prints
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |
transport




