SYMBOL
Kugelschreiber aus Kunststoff
11.069.10
0,27 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber OGGI SOFT BLACK isch e stilvolli Variante vom OGGI-Modell mit eme komplett schwarze, matte Soft-Touch-Ghüüs, wo en moderne und professionelli Ästhetik verlieht. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte, während d matti Oberflächi en sichere Griff und es ansprechendes Ussehe bietet. Ideaal für Firmegschänk und Branding mit Fokus uf Eleganz und Understatement.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Komplett schwarzi matti Oberflächi • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 97.750
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,27 € | 97.750 | 0 | ||
| 0,27 € | 48.478 | 0 | ||
| 0,27 € | 60.000 | 0 | ||
| 0,27 € | 62.792 | 0 | ||
| 0,27 € | 40.016 | 0 | ||
| 0,27 € | 18.900 | 0 | 50012.05.26 | |
| 0,27 € | 18.883 | 0 | ||
| 0,27 € | 45.854 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,27 € | 97.750 | 0 | ||
| 0,27 € | 48.478 | 0 | ||
| 0,27 € | 60.000 | 0 | ||
| 0,27 € | 62.792 | 0 | ||
| 0,27 € | 40.016 | 0 | ||
| 0,27 € | 18.900 | 0 | 50012.05.26 | |
| 0,27 € | 18.883 | 0 | ||
| 0,27 € | 45.854 | 0 |
| Code | 11.069.10 |
| Model | OGGI SOFT BLACK |
| Description | De Chugelschriber OGGI SOFT BLACK isch e stilvolli Variante vom OGGI-Modell mit eme komplett schwarze, matte Soft-Touch-Ghüüs, wo en moderne und professionelli Ästhetik verlieht. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte, während d matti Oberflächi en sichere Griff und es ansprechendes Ussehe bietet. Ideaal für Firmegschänk und Branding mit Fokus uf Eleganz und Understatement. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Komplett schwarzi matti Oberflächi • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.8cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | OGGI |
| Bar code | 8605040021002 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.32 x 0.26 x 0.18 m |
| Carton gross weight | 7.95 kg |
| Carton volume | 0.015 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |