567
Kugelschreiber aus Kunststoff
14.156.10
3,65 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall in einer Geschenkbox
VENUS isch en Premium-Chugelschriber i re Gschänkbox, us Messing hergschtellt und designed für exklusivi Firmegschänk und prestigeträchtigs Branding. S Soft-Touch-Ghüüs mit eme verchromte obere Ghüüsbasis schafft en raffiniärte visuelli Effekt und gwährleischtet komfortabels Halte. De Dreh-Mechanismus bietet glattes und zueverlässiges Funktioniere, während d 0,7 mm TC-Chugel präzises und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte liefert, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. Glänzigi schwarzi Detail verstärke de elegante Charakter, und d Luxus-Gschänkbox macht VENUS zu re ideale Wahl für spezielli Firmenaanläss und Premium-Gschänk.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber i re Gschänkbox • Material: Messing • Dreh-Mechanismus • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Soft-Touch-Ghüüs mit verchromtem obere Ghüüsbasis • Glänzigi schwarzi Detail • Luxus-Gschänkbox • Ideal für Premium-Firmegschänk
Stocks: 531
Arrival:
6.000 - 23.07.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,65 € | 531 | 0 | 6.00023.07.26 | |
| 3,65 € | 1.435 | 0 | 1.50023.07.26 | |
| 3,65 € | 1.294 | 0 | 5.00023.07.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,65 € | 531 | 0 | 6.00023.07.26 | |
| 3,65 € | 1.435 | 0 | 1.50023.07.26 | |
| 3,65 € | 1.294 | 0 | 5.00023.07.26 |
| Code | 14.156.10 |
| Model | VENUS |
| Description | VENUS isch en Premium-Chugelschriber i re Gschänkbox, us Messing hergschtellt und designed für exklusivi Firmegschänk und prestigeträchtigs Branding. S Soft-Touch-Ghüüs mit eme verchromte obere Ghüüsbasis schafft en raffiniärte visuelli Effekt und gwährleischtet komfortabels Halte. De Dreh-Mechanismus bietet glattes und zueverlässiges Funktioniere, während d 0,7 mm TC-Chugel präzises und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte liefert, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. Glänzigi schwarzi Detail verstärke de elegante Charakter, und d Luxus-Gschänkbox macht VENUS zu re ideale Wahl für spezielli Firmenaanläss und Premium-Gschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber i re Gschänkbox • Material: Messing • Dreh-Mechanismus • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Soft-Touch-Ghüüs mit verchromtem obere Ghüüsbasis • Glänzigi schwarzi Detail • Luxus-Gschänkbox • Ideal für Premium-Firmegschänk |
| Color | Schwarz |
| Der Box Dimension | 17.9 x 4.2 x 2.1 cm |
| Des Stiftes Dimension | Ø 1.2 x 13.9 cm |
| Package | 100/25/1 |
| Net weight | 0.07 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert, Geschenkbox |
| Material | Metall |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605040075197 |
| Pieces per carton | 100 |
| Carton dimensions | 0.38 x 0.24 x 0.28 m |
| Carton gross weight | 7.44 kg |
| Carton volume | 0.026 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 3 x 0.6 cm |