BALZAC C
Kugelschreiber aus Kunststoff
11.056.10
0,26 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber TITANIUM isch eins vo de meischtverkaufte Aluminium-Werbemodell, designed für gschäftlichi Gebruch und Branding mit Betonig uf Qualität und moderns Design. Us hochwertigem Aluminium hergschtellt, bietet er en sichere und aagenehme Griff. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte. D glänzigi Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail schafft es elegants und professionells Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne, Firmegschänk und grossflächigs Branding.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Glänzigi Detail • Breiti Farbpalette • Eins vo de meischtverkaufte Modell • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 97.190
Arrival:
120.000 - 29.06.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,26 € | 97.190 | 0 | 120.00029.06.26 | |
| 0,26 € | 59.592 | 0 | ||
| 0,26 € | 147.627 | 0 | ||
| 0,26 € | 113.779 | 0 | ||
| 0,26 € | 48.131 | 0 | ||
| 0,26 € | 46.279 | 0 | ||
| 0,26 € | 99.000 | 0 | ||
| 0,26 € | 48.432 | 0 | ||
| 0,26 € | 50.888 | 0 | ||
| 0,26 € | 41.871 | 0 | ||
| 0,26 € | 34.885 | 0 | ||
| 0,26 € | 32.926 | 0 | ||
| 0,26 € | 28.381 | 0 | ||
| 0,26 € | 26.348 | 0 | ||
| 0,26 € | 30.879 | 0 | ||
| 0,26 € | 89.950 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,26 € | 97.190 | 0 | 120.00029.06.26 | |
| 0,26 € | 59.592 | 0 | ||
| 0,26 € | 147.627 | 0 | ||
| 0,26 € | 113.779 | 0 | ||
| 0,26 € | 48.131 | 0 | ||
| 0,26 € | 46.279 | 0 | ||
| 0,26 € | 99.000 | 0 | ||
| 0,26 € | 48.432 | 0 | ||
| 0,26 € | 50.888 | 0 | ||
| 0,26 € | 41.871 | 0 | ||
| 0,26 € | 34.885 | 0 | ||
| 0,26 € | 32.926 | 0 | ||
| 0,26 € | 28.381 | 0 | ||
| 0,26 € | 26.348 | 0 | ||
| 0,26 € | 30.879 | 0 | ||
| 0,26 € | 89.950 | 0 |
| Code | 11.056.10 |
| Model | TITANIUM |
| Description | De Chugelschriber TITANIUM isch eins vo de meischtverkaufte Aluminium-Werbemodell, designed für gschäftlichi Gebruch und Branding mit Betonig uf Qualität und moderns Design. Us hochwertigem Aluminium hergschtellt, bietet er en sichere und aagenehme Griff. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte. D glänzigi Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail schafft es elegants und professionells Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne, Firmegschänk und grossflächigs Branding. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Glänzigi Detail • Breiti Farbpalette • Eins vo de meischtverkaufte Modell • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.5cm |
| Package | 600/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | TITAN |
| Bar code | 8605025691923 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.29 x 0.15 m |
| Carton gross weight | 9.56 kg |
| Carton volume | 0.016 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |