STRAIGHT
Kugelschreiber und Tintenroller aus Metall im Set
11.088.10
0,33 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber OGGI ROSE GOLD isch es Premium-Aluminium-Werbemodell, wo moderns Design mit luxuriöse Detail verbindet. S Soft-Touch-Ghüüs sorgt für en sichere und aagenehme Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischtet. D matti Oberflächi verbesseret de zitgenössische Look, während d glänzige Roségold-Detail en sophistiziertä und luxuriöse Touch verliehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Premium-Werbkampagne und Firmegschänk.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Glänzigi Roségold-Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 17.376
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,33 € | 17.376 | 0 | ||
| 0,33 € | 18.082 | 0 | ||
| 0,33 € | 18.040 | 0 | ||
| 0,33 € | 16.000 | 0 | ||
| 0,33 € | 13.550 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,33 € | 17.376 | 0 | ||
| 0,33 € | 18.082 | 0 | ||
| 0,33 € | 18.040 | 0 | ||
| 0,33 € | 16.000 | 0 | ||
| 0,33 € | 13.550 | 0 |
| Code | 11.088.10 |
| Model | OGGI ROSE GOLD |
| Description | De Chugelschriber OGGI ROSE GOLD isch es Premium-Aluminium-Werbemodell, wo moderns Design mit luxuriöse Detail verbindet. S Soft-Touch-Ghüüs sorgt für en sichere und aagenehme Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischtet. D matti Oberflächi verbesseret de zitgenössische Look, während d glänzige Roségold-Detail en sophistiziertä und luxuriöse Touch verliehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Premium-Werbkampagne und Firmegschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Glänzigi Roségold-Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.8 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | OGGI |
| Bar code | 8605040071212 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.58 x 0.32 x 0.08 m |
| Carton gross weight | 9.30 kg |
| Carton volume | 0.015 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |