OGGI SOFT
11.053.10
0,27 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber OGGI SOFT isch es moderns Aluminium-Werbemodell, wo Schriibkomfort mit eme professionelle Ussehe verbindet. S Soft-Touch-Ghüüs sorgt für en sichere und aagenehme Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte bietet. D matti Oberflächi kombiniert mit matte schwarze Detail verstärkt de elegante und zitgenössische Look. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Premium-Branding.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Matti schwarzi Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 21.608
Arrival:
50.000 - 20.05.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,27 € | 21.608 | 0 | 50.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 11.697 | 0 | 20.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 51.575 | 0 | 50.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 32.441 | 0 | 50.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 39.133 | 0 | 20.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 6.930 | 0 | 20.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 5.595 | 0 | 20.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 7.385 | 0 | 30.00020.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,27 € | 21.608 | 0 | 50.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 11.697 | 0 | 20.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 51.575 | 0 | 50.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 32.441 | 0 | 50.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 39.133 | 0 | 20.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 6.930 | 0 | 20.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 5.595 | 0 | 20.00020.05.26 | |
| 0,27 € | 7.385 | 0 | 30.00020.05.26 |
| Code | 11.053.10 |
| Model | OGGI SOFT |
| Description | De Chugelschriber OGGI SOFT isch es moderns Aluminium-Werbemodell, wo Schriibkomfort mit eme professionelle Ussehe verbindet. S Soft-Touch-Ghüüs sorgt für en sichere und aagenehme Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte bietet. D matti Oberflächi kombiniert mit matte schwarze Detail verstärkt de elegante und zitgenössische Look. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Premium-Branding. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Matti schwarzi Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.8cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | OGGI |
| Bar code | 8605025676296 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.32 x 0.26 x 0.18 m |
| Carton gross weight | 8.04 kg |
| Carton volume | 0.015 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |





