TITANIUM ZOE
Kugelschreiber aus Metall
11.076.10
0,33 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber TITANIUM JET BLACK isch es Premium-Aluminium-Werbemodell mit eme elegante Vollschwarz-Design und ere Soft-Touch-Oberflächi, ideaal für sophistizierts Branding und Firmegschänk. D aagenehm Oberflächi sorgt für en komfortable und sichere Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte bietet, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. D matti Oberflächi und d schwarze Detail schaffe es stärchs, moderns und professionells Ussehe. E bsundere Vorteil vo dem Modell isch de Laser-Gravur-Effekt – nach de Gravur erschint de Abdruck i re silbrige Farb, was d Personalisierig güet sichtbar und elegant macht.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Schwarzi Detail • Silbrige Laser-Gravur-Effekt • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 122.728
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,33 € | 122.728 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,33 € | 122.728 | 0 |
| Code | 11.076.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK |
| Description | De Chugelschriber TITANIUM JET BLACK isch es Premium-Aluminium-Werbemodell mit eme elegante Vollschwarz-Design und ere Soft-Touch-Oberflächi, ideaal für sophistizierts Branding und Firmegschänk. D aagenehm Oberflächi sorgt für en komfortable und sichere Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte bietet, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. D matti Oberflächi und d schwarze Detail schaffe es stärchs, moderns und professionells Ussehe. E bsundere Vorteil vo dem Modell isch de Laser-Gravur-Effekt – nach de Gravur erschint de Abdruck i re silbrige Farb, was d Personalisierig güet sichtbar und elegant macht. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Schwarzi Detail • Silbrige Laser-Gravur-Effekt • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.5 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | TITAN |
| Bar code | 8605040083277 |
| Pieces per carton | 600 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.32 x 0.14 m |
| Carton gross weight | 11.30 kg |
| Carton volume | 0.016 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |