OZZY
Kugelschreiber aus Metall
11.024.10
2,89 € - 3,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
REGENT Tintenroller aus Metall
De Rolli-Stift VICTOR R isch es Premium-Werbemodell us verchromtem Messing, ideaal für Firmegschänk und hochwertigs Branding. D matti Oberflächi schafft es moderns und sophistizierts Ussehe, während d 0,5 mm TC-Chugel usserordentlich glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte liefert, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. S Modell isch i mehrere luxuriöse Variante erhältlich – mit glänzige Chrom-Detail und ere verchromte obere Ghüüsbasis (Codes .10 und .20), sowie mit glänzige Gold-Detail (Code .14), was e Personalisierig ermöglicht, wo zur Markeidentität und zum gwünschte Premium-Effekt passt.
Wichtigschti Eigeschafte:
Rolli-Stift • Material: Messing • 0,5 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Verchromts Ghüüs • Glänzigi Chrom-Detail (Codes .10 und .20) • Glänzigi Gold-Detail (Code .14) • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 0
Arrival:
7.000 - 29.06.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,89 € | 0 | 0 | 7.00029.06.26 | |
| 3,99 € | 0 | 0 | 6.00029.06.26 | |
| 2,89 € | 0 | 0 | 5.00029.06.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,89 € | 0 | 0 | 7.00029.06.26 | |
| 3,99 € | 0 | 0 | 6.00029.06.26 | |
| 2,89 € | 0 | 0 | 5.00029.06.26 |
| Code | 11.024.10 |
| Model | VICTOR R |
| Description | De Rolli-Stift VICTOR R isch es Premium-Werbemodell us verchromtem Messing, ideaal für Firmegschänk und hochwertigs Branding. D matti Oberflächi schafft es moderns und sophistizierts Ussehe, während d 0,5 mm TC-Chugel usserordentlich glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte liefert, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. S Modell isch i mehrere luxuriöse Variante erhältlich – mit glänzige Chrom-Detail und ere verchromte obere Ghüüsbasis (Codes .10 und .20), sowie mit glänzige Gold-Detail (Code .14), was e Personalisierig ermöglicht, wo zur Markeidentität und zum gwünschte Premium-Effekt passt. Wichtigschti Eigeschafte: Rolli-Stift • Material: Messing • 0,5 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Verchromts Ghüüs • Glänzigi Chrom-Detail (Codes .10 und .20) • Glänzigi Gold-Detail (Code .14) • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Brand | REGENT |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.7cm |
| Package | 500/25 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Swiss refill |
| Material | Metall |
| Produktart | Rollerball |
| Bar code | 8605025617800 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.32 x 0.32 x 0.12 m |
| Carton gross weight | 11.16 kg |
| Carton volume | 0.012 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810100000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 3 x 0.5cm |