AMIGA CLIP
Kugelschreiber aus Kunststoff
10.207.10
0,10 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Papier
De Chugelschriber VITA CLIP isch es Werbemodell mit eme Papierghüüs, designed für Marke, wo e natürlichers Produktussehe und en verantwortungsvolli Materialwahl sueche. Liicht und praktisch für de tägliche Gebruch, verfüegt er über e 0,7 mm TC-Chugel, wo glattes und präzises Schriibe gwährleischtet, während d blaui Tinte d Standard-Büro- und Verwaltungsaaforderige erfüllt. D matti Oberflächi verstärkt s eifache und moderne Ussehe, und d breiti Klipsa bietet genüegend Platz für de Druck vo Logos oder Werbebotschafte. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne, Events und grossflächigs Branding.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Ghüüsmaterial: Papier • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Breiti Klipsa für Druck • Matti Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch
Stocks: 28.700
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,10 € | 28.700 | 0 | ||
| 0,10 € | 68.127 | 0 | ||
| 0,10 € | 50.525 | 0 | ||
| 0,10 € | 57.780 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,10 € | 28.700 | 0 | ||
| 0,10 € | 68.127 | 0 | ||
| 0,10 € | 50.525 | 0 | ||
| 0,10 € | 57.780 | 0 |
| Code | 10.207.10 |
| Model | VITA CLIP |
| Description | De Chugelschriber VITA CLIP isch es Werbemodell mit eme Papierghüüs, designed für Marke, wo e natürlichers Produktussehe und en verantwortungsvolli Materialwahl sueche. Liicht und praktisch für de tägliche Gebruch, verfüegt er über e 0,7 mm TC-Chugel, wo glattes und präzises Schriibe gwährleischtet, während d blaui Tinte d Standard-Büro- und Verwaltungsaaforderige erfüllt. D matti Oberflächi verstärkt s eifache und moderne Ussehe, und d breiti Klipsa bietet genüegend Platz für de Druck vo Logos oder Werbebotschafte. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne, Events und grossflächigs Branding. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Ghüüsmaterial: Papier • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Breiti Klipsa für Druck • Matti Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.9 cm |
| Package | 1000/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Direkter Digitaldruck, Tampondruck | |
| Material | Weizenstroh Kunststoff Mix, Papier |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605040067888 |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0.45 x 0.315 x 0.39 m |
| Carton gross weight | 7.24 kg |
| Carton volume | 0.055 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4.5 x 0.6 cm |