VITA BAMBOO
Biologisch abbaubarer Kugelschreiber aus Holz
11.078.10
0,69 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Tintenroller aus Metall
De Rolli-Stift us Metall TITANIUM JET BLACK R isch es Premium-Aluminium-Werbemodell, ideaal für Firmegschänk und Branding mit eme moderne und elegante Iidruck. S Soft-Touch-Ghüüs gwährleischtet komfortabels und sicheres Halte, während d 0,5 mm TC-Chugel usserordentlich glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte liefert, wo für Standard-Büroanforderige geignet isch. D matti Oberflächi und d schwarze Detail schaffe es sophistizierts und professionells Ussehe. E bsundere Vorteil vo dem Modell isch de Laser-Gravur-Effekt – nach de Gravur erschint de Abdruck i re silbrige Farb, was d Personalisierig usgeprägt und güet sichtbar macht.
Wichtigschti Eigeschafte:
Rolli-Stift us Metall • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,5 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Schwarzi Detail • Silbrige Laser-Gravur-Effekt • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 23.985
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,69 € | 23.985 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,69 € | 23.985 | 0 |
| Code | 11.078.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK R |
| Description | De Rolli-Stift us Metall TITANIUM JET BLACK R isch es Premium-Aluminium-Werbemodell, ideaal für Firmegschänk und Branding mit eme moderne und elegante Iidruck. S Soft-Touch-Ghüüs gwährleischtet komfortabels und sicheres Halte, während d 0,5 mm TC-Chugel usserordentlich glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte liefert, wo für Standard-Büroanforderige geignet isch. D matti Oberflächi und d schwarze Detail schaffe es sophistizierts und professionells Ussehe. E bsundere Vorteil vo dem Modell isch de Laser-Gravur-Effekt – nach de Gravur erschint de Abdruck i re silbrige Farb, was d Personalisierig usgeprägt und güet sichtbar macht. Wichtigschti Eigeschafte: Rolli-Stift us Metall • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,5 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Schwarzi Detail • Silbrige Laser-Gravur-Effekt • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.7 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | TITAN |
| Bar code | 8605040077108 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.3 x 0.315 x 0.16 m |
| Carton gross weight | 9.61 kg |
| Carton volume | 0.015 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |