MULTIPEN
Kugelschreiber aus Kunststoff mit Touch Stylus Funktion
11.074.10
0,59 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Tintenroller aus Metall
De Chugelschriber TITANIUM R isch e Rolli-Variante vom beliebte TITANIUM-Modell, wo besonders glattes und flüssiges Schriibe ermöglicht. Us hochwertigem Aluminium hergschtellt, bietet er en sichere und aagenehme Griff. D 0,7 mm Chugel sorgt für präzises Schriibe mit blauem Tinte. D glänzigi Oberflächi verstärkt s professionelle Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Firmegschänk.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Rolli-Mine • 0,7 mm Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 28.331
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 28.331 | 0 | ||
| 0,59 € | 21.873 | 0 | ||
| 0,59 € | 8.044 | 0 | ||
| 0,59 € | 16.345 | 0 | ||
| 0,59 € | 7.346 | 0 | ||
| 0,59 € | 7.775 | 0 | ||
| 0,59 € | 5.400 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 28.331 | 0 | ||
| 0,59 € | 21.873 | 0 | ||
| 0,59 € | 8.044 | 0 | ||
| 0,59 € | 16.345 | 0 | ||
| 0,59 € | 7.346 | 0 | ||
| 0,59 € | 7.775 | 0 | ||
| 0,59 € | 5.400 | 0 |
| Code | 11.074.10 |
| Model | TITANIUM R |
| Description | De Chugelschriber TITANIUM R isch e Rolli-Variante vom beliebte TITANIUM-Modell, wo besonders glattes und flüssiges Schriibe ermöglicht. Us hochwertigem Aluminium hergschtellt, bietet er en sichere und aagenehme Griff. D 0,7 mm Chugel sorgt für präzises Schriibe mit blauem Tinte. D glänzigi Oberflächi verstärkt s professionelle Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Firmegschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Rolli-Mine • 0,7 mm Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.7 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Rollerball |
| Kolekcija | TITAN |
| Bar code | 8605040026045 |
| Pieces per carton | 600 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.325 x 0.15 m |
| Carton gross weight | 11.50 kg |
| Carton volume | 0.018 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |