SYMBOL
Kugelschreiber aus Kunststoff
11.017.10
0,26 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber OGGI isch eins vo de beliebtischte Aluminium-Werbemodell, designed für gschäftlichi Gebruch und Branding mit Betonig uf Qualität und moderns Design. Us Aluminium mit eme anodisierte Ghüüs hergschtellt, bietet er verbessreti Langläbigkeit und Widerstandsfähigkeit. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte, wo d Standard-Büroanforderige erfüllt. D glänzigi Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail schafft es sophistizierts und professionells Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch s Modell OGGI e usgezeichneti Wahl für Werbkampagne, Firmegschänk und grossflächigs Branding.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Anodisierts Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Glänzigi Detail • Breiti Farbpalette • Eins vo de beliebtischte Modell • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 147.800
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,26 € | 147.800 | 0 | ||
| 0,26 € | 125.900 | 0 | ||
| 0,26 € | 121.474 | 0 | ||
| 0,26 € | 15.268 | 0 | ||
| 0,26 € | 33.446 | 0 | ||
| 0,26 € | 40.045 | 0 | ||
| 0,26 € | 88.239 | 0 | ||
| 0,26 € | 32.289 | 0 | ||
| 0,26 € | 17.033 | 0 | ||
| 0,26 € | 29.613 | 0 | ||
| 0,26 € | 39.504 | 0 | ||
| 0,26 € | 13.999 | 0 | ||
| 0,26 € | 22.025 | 0 | ||
| 0,26 € | 24.800 | 0 | ||
| 0,26 € | 53.509 | 0 | ||
| 0,26 € | 23.972 | 0 | ||
| 0,26 € | 13.610 | 0 | ||
| 0,26 € | 89.850 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,26 € | 147.800 | 0 | ||
| 0,26 € | 125.900 | 0 | ||
| 0,26 € | 121.474 | 0 | ||
| 0,26 € | 15.268 | 0 | ||
| 0,26 € | 33.446 | 0 | ||
| 0,26 € | 40.045 | 0 | ||
| 0,26 € | 88.239 | 0 | ||
| 0,26 € | 32.289 | 0 | ||
| 0,26 € | 17.033 | 0 | ||
| 0,26 € | 29.613 | 0 | ||
| 0,26 € | 39.504 | 0 | ||
| 0,26 € | 13.999 | 0 | ||
| 0,26 € | 22.025 | 0 | ||
| 0,26 € | 24.800 | 0 | ||
| 0,26 € | 53.509 | 0 | ||
| 0,26 € | 23.972 | 0 | ||
| 0,26 € | 13.610 | 0 | ||
| 0,26 € | 89.850 | 0 |
| Code | 11.017.10 |
| Model | OGGI |
| Description | De Chugelschriber OGGI isch eins vo de beliebtischte Aluminium-Werbemodell, designed für gschäftlichi Gebruch und Branding mit Betonig uf Qualität und moderns Design. Us Aluminium mit eme anodisierte Ghüüs hergschtellt, bietet er verbessreti Langläbigkeit und Widerstandsfähigkeit. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte, wo d Standard-Büroanforderige erfüllt. D glänzigi Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail schafft es sophistizierts und professionells Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch s Modell OGGI e usgezeichneti Wahl für Werbkampagne, Firmegschänk und grossflächigs Branding. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Anodisierts Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Glänzigi Detail • Breiti Farbpalette • Eins vo de beliebtischte Modell • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.8 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Lasergravur, Tampondruck | |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | OGGI |
| Bar code | 8606010019104 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.43 x 0.33 x 0.12 m |
| Carton gross weight | 8.86 kg |
| Carton volume | 0.017 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |