KIND SOFT
MAXEMA Kugelschreiber aus Kunststoff
10.178.10
0,18 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Kunststoff
De Chugelschriber ONYX isch es moderns und funktionells Werbemodell, ideaal für grossflächigi Kampagne und alltäglichi gschäftlichi Gebruch. Us langläbigem ABS-Material hergschtellt, verfüegt er über en Gummigriff für komfortabels und sicheres Halte. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und glichmässiges Schriibe, während d blaui Tinte d Standard-Büroanforderige erfüllt. D breiti Klipsa bietet genüegend Platz für de Druck vo Logos oder Werbebotschafte, was d Marke-Sichtbarkeit erhöht. D glänzigi Oberflächi und d breiti Farbpalette mache s Modell ONYX zu re attraktive und effektive Wahl für Werbebranding.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: ABS • Gummigriff • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Breiti Klipsa für Druck • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch
Stocks: 19.586
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,18 € | 19.586 | 0 | ||
| 0,18 € | 15.552 | 0 | ||
| 0,18 € | 12.313 | 0 | ||
| 0,18 € | 5.247 | 0 | ||
| 0,18 € | 14 | 0 | ||
| 0,18 € | 629 | 0 | ||
| 0,18 € | 0 | 0 | ||
| 0,18 € | 294 | 0 | ||
| 0,18 € | 52.988 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,18 € | 19.586 | 0 | ||
| 0,18 € | 15.552 | 0 | ||
| 0,18 € | 12.313 | 0 | ||
| 0,18 € | 5.247 | 0 | ||
| 0,18 € | 14 | 0 | ||
| 0,18 € | 629 | 0 | ||
| 0,18 € | 0 | 0 | ||
| 0,18 € | 294 | 0 | ||
| 0,18 € | 52.988 | 0 |
| Code | 10.178.10 |
| Model | ONYX |
| Description | De Chugelschriber ONYX isch es moderns und funktionells Werbemodell, ideaal für grossflächigi Kampagne und alltäglichi gschäftlichi Gebruch. Us langläbigem ABS-Material hergschtellt, verfüegt er über en Gummigriff für komfortabels und sicheres Halte. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und glichmässiges Schriibe, während d blaui Tinte d Standard-Büroanforderige erfüllt. D breiti Klipsa bietet genüegend Platz für de Druck vo Logos oder Werbebotschafte, was d Marke-Sichtbarkeit erhöht. D glänzigi Oberflächi und d breiti Farbpalette mache s Modell ONYX zu re attraktive und effektive Wahl für Werbebranding. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: ABS • Gummigriff • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Breiti Klipsa für Druck • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1.1 x 14.2 cm |
| Package | 1000/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Direkter Digitaldruck, Tampondruck | |
| Material | Plastik |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605040038680 |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0.53 x 0.305 x 0.18 m |
| Carton gross weight | 11.00 kg |
| Carton volume | 0.029 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 3.5 x 0.7 cm |