NINA
Kugelschreiber aus Holz
14.162.10
1,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber und Tintenroller aus Metall in einer Geschenkbox
S Schriibset TITANIUM JET BLACK isch es raffiniärts Set us Chugelschriber und Rolli us Aluminium, designed für Premium-Firmegschänk und elegants Branding. S Soft-Touch-Ghüüs mit ere glänzige Basis bietet usserordentliche Komfort i de Hand und en moderne visuelli Effekt, während de Chugelschriber mit re 0,7 mm TC-Chugel und de Rolli mit re 0,5 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischte, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. Schwarzi Detail verstärke de luxuriöse professionelle Charakter, und d Luxus-Gschänkbox macht ne zu re ideale Wahl für spezielli Firmenaanläss und exklusive Gschänk.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber- und Rolli-Set • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs mit glänziger Basis • 0,7 mm TC-Chugel (Chugelschriber) • 0,5 mm TC-Chugel (Rolli) • Blaui Tinte • Schwarzi Detail • Luxus-Gschänkbox • Ideal für Premium-Firmegschänk und Branding
Stocks: 3.356
Arrival:
6.000 - 20.08.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 3.356 | 0 | 6.00020.08.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,99 € | 3.356 | 0 | 6.00020.08.26 |
| Code | 14.162.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK SET |
| Description | S Schriibset TITANIUM JET BLACK isch es raffiniärts Set us Chugelschriber und Rolli us Aluminium, designed für Premium-Firmegschänk und elegants Branding. S Soft-Touch-Ghüüs mit ere glänzige Basis bietet usserordentliche Komfort i de Hand und en moderne visuelli Effekt, während de Chugelschriber mit re 0,7 mm TC-Chugel und de Rolli mit re 0,5 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischte, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. Schwarzi Detail verstärke de luxuriöse professionelle Charakter, und d Luxus-Gschänkbox macht ne zu re ideale Wahl für spezielli Firmenaanläss und exklusive Gschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber- und Rolli-Set • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs mit glänziger Basis • 0,7 mm TC-Chugel (Chugelschriber) • 0,5 mm TC-Chugel (Rolli) • Blaui Tinte • Schwarzi Detail • Luxus-Gschänkbox • Ideal für Premium-Firmegschänk und Branding |
| Color | Schwarz |
| Der Box Dimension | 18.8 x 5.8 x 2 cm |
| Des Stiftes Dimension | Ø 1 x 13.5 cm |
| Tintenrollers Dimension | Ø 1 x 13.8 cm |
| Package | 120/60/1 |
| Net weight | 0.07 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert, Geschenkbox |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Rollerball, Kugelschreiber |
| Kolekcija | TITAN |
| Bar code | 8605040059708 |
| Pieces per carton | 120 |
| Carton dimensions | 0.38 x 0.37 x 0.265 m |
| Carton gross weight | 8.52 kg |
| Carton volume | 0.037 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960850000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |