DESK AB
Antibakterieller Kugelschreiber aus Kunststoff mit Standhalterung
12.011.10
0,03 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Holzbleistift HB mit Radiergummi
PIGMENT isch en praktische und attraktive Graphitstift us Holz, designed für de alltägliche Gebruch i Schuele, Büros und Werbkampagne. De Stift chunt vorgschiffle und het e HB-Mine, wo für s Schriibe, Zeichne und Notize-Mache geignet isch. Sin Ghüüs isch i verschiedene Farbe erhältlich, während de farbigi Radiergummi sowohl Funktionalität als auä visuelle Aaziechigscraft dezuefüegt. Dank sinere universelle Verwendig und em Branding-Potenzial, isch PIGMENT e usgezeichneti Wahl für d Masseverteilig i de Werbig.
Wichtigschti Eigeschafte:
Graphitstift • Material: Holz • HB-Mine • Vorgschiffle • Farbigs Ghüüs • Farbige Radiergummi • Ideal für Schuele, Büro und promotionelli Gebruch
Stocks: 30.050
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,03 € | 30.050 | 0 | ||
| 0,03 € | 19.416 | 0 | ||
| 0,03 € | 75.998 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,03 € | 30.050 | 0 | ||
| 0,03 € | 19.416 | 0 | ||
| 0,03 € | 75.998 | 0 |
| Code | 12.011.10 |
| Model | PIGMENT MINI |
| Description | PIGMENT isch en praktische und attraktive Graphitstift us Holz, designed für de alltägliche Gebruch i Schuele, Büros und Werbkampagne. De Stift chunt vorgschiffle und het e HB-Mine, wo für s Schriibe, Zeichne und Notize-Mache geignet isch. Sin Ghüüs isch i verschiedene Farbe erhältlich, während de farbigi Radiergummi sowohl Funktionalität als auä visuelle Aaziechigscraft dezuefüegt. Dank sinere universelle Verwendig und em Branding-Potenzial, isch PIGMENT e usgezeichneti Wahl für d Masseverteilig i de Werbig. Wichtigschti Eigeschafte: Graphitstift • Material: Holz • HB-Mine • Vorgschiffle • Farbigs Ghüüs • Farbige Radiergummi • Ideal für Schuele, Büro und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 0.7 x 10 cm |
| Package | 2000/100 |
| Net weight | 0.00 kg |
| Lasergravur, Tampondruck | |
| Material | Holz |
| Produktart | Holz |
| Bar code | 8605040053881 |
| Pieces per carton | 2000 |
| Carton dimensions | 0.23 x 0.225 x 0.28 m |
| Carton gross weight | 6.56 kg |
| Carton volume | 0.014 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960910100000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 3.5 x 0.5 cm |