FLOW PURE
MAXEMA Kugelschreiber aus Kunststoff
10.091.10
0,22 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Kunststoff
De Chugelschriber OSCAR isch es zueverlässigs und moderns Werbemodell, designed für alltäglichi und gschäftlichi Gebruch. Us langläbigem ABS-Material hergschtellt, verfüegt er über en Gummigriff für komfortabels und sicheres Halte. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes, präzises und glichmässiges Schriibe, während d blaui Tinte d Standard-Büro- und Verwaltungsaaforderige erfüllt. D glänzigi Oberflächi git es professionells Ussehe, und d breiti Farbpalette macht ne geignet für verschiedeni Werbkampagne und Branding-Aktivitäte.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: ABS • Gummigriff • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch
Stocks: 17.347
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,22 € | 17.347 | 0 | ||
| 0,22 € | 35.649 | 0 | ||
| 0,22 € | 13.941 | 0 | ||
| 0,22 € | 0 | 0 | ||
| 0,22 € | 9.091 | 0 | ||
| 0,22 € | 350 | 0 | ||
| 0,22 € | 217.248 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,22 € | 17.347 | 0 | ||
| 0,22 € | 35.649 | 0 | ||
| 0,22 € | 13.941 | 0 | ||
| 0,22 € | 0 | 0 | ||
| 0,22 € | 9.091 | 0 | ||
| 0,22 € | 350 | 0 | ||
| 0,22 € | 217.248 | 0 |
| Code | 10.091.10 |
| Model | OSCAR |
| Description | De Chugelschriber OSCAR isch es zueverlässigs und moderns Werbemodell, designed für alltäglichi und gschäftlichi Gebruch. Us langläbigem ABS-Material hergschtellt, verfüegt er über en Gummigriff für komfortabels und sicheres Halte. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes, präzises und glichmässiges Schriibe, während d blaui Tinte d Standard-Büro- und Verwaltungsaaforderige erfüllt. D glänzigi Oberflächi git es professionells Ussehe, und d breiti Farbpalette macht ne geignet für verschiedeni Werbkampagne und Branding-Aktivitäte. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: ABS • Gummigriff • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1.1 x 14.5cm |
| Package | 1000/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Tampondruck | |
| Material | Plastik |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605025624808 |
| Pieces per carton | 800 |
| Carton dimensions | 0.39 x 0.325 x 0.2 m |
| Carton gross weight | 8.44 kg |
| Carton volume | 0.025 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.6 cm |