MAXIMUS
Kugelschreiber und Tintenroller aus Metall im Set
11.090.10
0,35 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall mit Touch Stylus Funktion
De Chugelschriber TITANIUM TOUCH COLOR isch es moderns Aluminium-Werbemodell mit ere Soft-Touch-Oberflächi und farblich abgstimmte Akzänt-Detail, wo zur Ghüüsfarb passe. D aagenehm Oberflächi sorgt für komfortabels und sicheres Halte, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte bietet, wo für Standard-Büroanforderige geignet isch. D integrierti Touchschräänspitze macht ne zu me praktische Zuebehör für zitgenössischi Gschäftsumgebige. D matti Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail i de Ghüüsfarb schafft es attraktivs und professionells Ussehe, während d breiti Farbpalette e eifachi Aapassig a verschiedeni Werbkampagne und Markeidentitäte ermöglicht.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Touchschrään-Spitze • Matti Oberflächi • Glänzigi Detail passend zum Ghüüs • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 42.944
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,35 € | 42.944 | 0 | ||
| 0,35 € | 11.130 | 0 | ||
| 0,35 € | 4.694 | 0 | ||
| 0,35 € | 13.097 | 0 | ||
| 0,35 € | 9.665 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,35 € | 42.944 | 0 | ||
| 0,35 € | 11.130 | 0 | ||
| 0,35 € | 4.694 | 0 | ||
| 0,35 € | 13.097 | 0 | ||
| 0,35 € | 9.665 | 0 |
| Code | 11.090.10 |
| Model | TITANIUM TOUCH COLOR |
| Description | De Chugelschriber TITANIUM TOUCH COLOR isch es moderns Aluminium-Werbemodell mit ere Soft-Touch-Oberflächi und farblich abgstimmte Akzänt-Detail, wo zur Ghüüsfarb passe. D aagenehm Oberflächi sorgt für komfortabels und sicheres Halte, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte bietet, wo für Standard-Büroanforderige geignet isch. D integrierti Touchschräänspitze macht ne zu me praktische Zuebehör für zitgenössischi Gschäftsumgebige. D matti Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail i de Ghüüsfarb schafft es attraktivs und professionells Ussehe, während d breiti Farbpalette e eifachi Aapassig a verschiedeni Werbkampagne und Markeidentitäte ermöglicht. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Touchschrään-Spitze • Matti Oberflächi • Glänzigi Detail passend zum Ghüüs • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 14.2 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber, "Touch" |
| Kolekcija | TITAN |
| Bar code | 8605040042465 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.32 x 0.27 x 0.165 m |
| Carton gross weight | 9.48 kg |
| Carton volume | 0.014 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |