TITANIUM ZOE
Kugelschreiber aus Metall
11.096.10
0,17 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber TITANIUM STEEL isch es Premium-Werbemodell us rostfreiem Stahl, wo sich dur sini natürlich gebürschtetä Metalloberflächi und s sophistizierte industrielli Ussehe uszeichnet. De Stahlkörper gwährleischtet usserordentlichi Langläbigkeit und es hochwertigäs Gfüehl, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte bietet, wo für Standard-Büro- und Gschäftsaaforderige geignet isch. D Kombination vo re natürliche gebürschtetä Stahloberflächi und farbige Akzänt schafft en moderne und attraktive visuelli Iidruck, während d breiti Farbpalette e eifachi Aapassig a verschiedeni Werbkampagne und Markeidentitäte ermöglicht. TITANIUM STEEL isch e usgezeichneti Wahl für Firmegschänk und Premium-Branding.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: rostfreier Stahl • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Natürlich gebürschtetä Stahlfarb • Farbigi Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 10.618
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,17 € | 10.618 | 0 | ||
| 0,17 € | 1.692 | 0 | ||
| 0,17 € | 1.479 | 0 | ||
| 0,17 € | 8.877 | 0 | ||
| 0,17 € | 14.867 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,17 € | 10.618 | 0 | ||
| 0,17 € | 1.692 | 0 | ||
| 0,17 € | 1.479 | 0 | ||
| 0,17 € | 8.877 | 0 | ||
| 0,17 € | 14.867 | 0 |
| Code | 11.096.10 |
| Model | TITANIUM STEEL |
| Description | De Chugelschriber TITANIUM STEEL isch es Premium-Werbemodell us rostfreiem Stahl, wo sich dur sini natürlich gebürschtetä Metalloberflächi und s sophistizierte industrielli Ussehe uszeichnet. De Stahlkörper gwährleischtet usserordentlichi Langläbigkeit und es hochwertigäs Gfüehl, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte bietet, wo für Standard-Büro- und Gschäftsaaforderige geignet isch. D Kombination vo re natürliche gebürschtetä Stahloberflächi und farbige Akzänt schafft en moderne und attraktive visuelli Iidruck, während d breiti Farbpalette e eifachi Aapassig a verschiedeni Werbkampagne und Markeidentitäte ermöglicht. TITANIUM STEEL isch e usgezeichneti Wahl für Firmegschänk und Premium-Branding. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: rostfreier Stahl • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Natürlich gebürschtetä Stahlfarb • Farbigi Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.5 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Lasergravur | |
| Material | Rostfreier Stahl |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | TITAN |
| Bar code | 8605040080405 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.32 x 0.26 x 0.17 m |
| Carton gross weight | 9.50 kg |
| Carton volume | 0.014 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |