TERESA
Kugelschreiber aus Kunststoff
11.094.12
0,21 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber OZZY isch es moderns Aluminium-Werbemodell mit eme Dreh-Mechanismus für eifachi Bedienig. Us hochwertigem Aluminium hergschtellt, verfüegt er über es Soft-Touch-Ghüüs für en sichere und aagenehme Griff. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte. D matti Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail schafft es sophistizierts Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Firmegschänk.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • Dreh-Mechanismus • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Glänzigi Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 1.215
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,21 € | 1.215 | 0 | ||
| 0,21 € | 2.615 | 0 | ||
| 0,21 € | 1.416 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,21 € | 1.215 | 0 | ||
| 0,21 € | 2.615 | 0 | ||
| 0,21 € | 1.416 | 0 |
| Code | 11.094.12 |
| Model | OZZY |
| Description | De Chugelschriber OZZY isch es moderns Aluminium-Werbemodell mit eme Dreh-Mechanismus für eifachi Bedienig. Us hochwertigem Aluminium hergschtellt, verfüegt er über es Soft-Touch-Ghüüs für en sichere und aagenehme Griff. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte. D matti Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail schafft es sophistizierts Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Firmegschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • Dreh-Mechanismus • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Glänzigi Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Grau |
| Dimension | Ø 1 x 14.2 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Bambus, Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605040065242 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.58 x 0.325 x 0.085 m |
| Carton gross weight | 8.18 kg |
| Carton volume | 0.016 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |