BAROLO
Weinset in Geschenkbox, 5/1
41.100.71
0,59 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Untersetzer aus Holz
De Pallet Holz-Untersitzer isch in de Form vo ere Miniaturpalette designed, en funktionelle und dekorative Ergänzig für Schribtisch und Tischoberflächi. Er chan als Untersitzer für Gläser und Tasse braucht werde, sowie als Halter für Notize, Stiift oder anderi chlini Schribtischsache. Us Holz gmacht mit ere natürleche Textur und Oberflächi, eignet er sich für Lasergravur vo Logos, Kunstwerk oder Nachrichtte, was personalisiertes Branding oder Design ermöglicht.
D einzigartigi Paletteform git disem Produkt Charakter und visuelli Ahtraktivität, was ihn zu eme usärgewohnleche Wärbartikel oder praktische Accessoire für Innenräum, Büros oder Lifestyle-orientierti Gschänk macht.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Holz
Stocks: 14.314
Arrival:
10.150 - 31.08.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 14.314 | 0 | 10.15031.08.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 14.314 | 0 | 10.15031.08.26 |
| Code | 41.100.71 |
| Model | PALLET |
| Description | De Pallet Holz-Untersitzer isch in de Form vo ere Miniaturpalette designed, en funktionelle und dekorative Ergänzig für Schribtisch und Tischoberflächi. Er chan als Untersitzer für Gläser und Tasse braucht werde, sowie als Halter für Notize, Stiift oder anderi chlini Schribtischsache. Us Holz gmacht mit ere natürleche Textur und Oberflächi, eignet er sich für Lasergravur vo Logos, Kunstwerk oder Nachrichtte, was personalisiertes Branding oder Design ermöglicht. D einzigartigi Paletteform git disem Produkt Charakter und visuelli Ahtraktivität, was ihn zu eme usärgewohnleche Wärbartikel oder praktische Accessoire für Innenräum, Büros oder Lifestyle-orientierti Gschänk macht. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Holz |
| Color | Beige |
| Dimension | 12 x 8 x 1.5 cm |
| Package | 350/10 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Lasergravur, Siebdruck | |
| Material | Holz |
| Bar code | 8605040025833 |
| Pieces per carton | 350 |
| Carton dimensions | 0.56 x 0.26 x 0.43 m |
| Carton gross weight | 12.32 kg |
| Carton volume | 0.063 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 441990000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Siebdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |