ARMADA SOFT
Kugelschreiber aus Metall mit Touch Stylus Funktion
11.099.10
0,33 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall
De Chugelschriber OGGI COLOR isch es moderns Aluminium-Werbemodell, wo Schriibkomfort mit eme attraktive, farbfokussierte Design verbindet. S Soft-Touch-Ghüüs sorgt für en sichere und aagenehme Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte bietet, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. D matti Oberflächi verstärkt s zitgenössische Ussehe, und d glänzige Detail, wo zur Ghüüsfarb passe, füege zuesätzlichi Eleganz und visuelli Harmonie zue. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Premium-Branding.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Glänzigi Detail passend zum Ghüüs • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 24.362
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,33 € | 24.362 | 0 | ||
| 0,33 € | 14.234 | 0 | ||
| 0,33 € | 12.725 | 0 | ||
| 0,33 € | 8.578 | 0 | ||
| 0,33 € | 11.617 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,33 € | 24.362 | 0 | ||
| 0,33 € | 14.234 | 0 | ||
| 0,33 € | 12.725 | 0 | ||
| 0,33 € | 8.578 | 0 | ||
| 0,33 € | 11.617 | 0 |
| Code | 11.099.10 |
| Model | OGGI COLOR |
| Description | De Chugelschriber OGGI COLOR isch es moderns Aluminium-Werbemodell, wo Schriibkomfort mit eme attraktive, farbfokussierte Design verbindet. S Soft-Touch-Ghüüs sorgt für en sichere und aagenehme Griff, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und glichmässiges Schriibe mit blauem Tinte bietet, wo für Standard-Gschäftszweck geignet isch. D matti Oberflächi verstärkt s zitgenössische Ussehe, und d glänzige Detail, wo zur Ghüüsfarb passe, füege zuesätzlichi Eleganz und visuelli Harmonie zue. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Premium-Branding. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Glänzigi Detail passend zum Ghüüs • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 13.8 cm |
| Package | 500/50 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Kolekcija | OGGI |
| Bar code | 8605040032107 |
| Pieces per carton | 500 |
| Carton dimensions | 0.46 x 0.335 x 0.12 m |
| Carton gross weight | 9.12 kg |
| Carton volume | 0.018 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |