BOLD
Kugelschreiber aus Metall mit Touch Stylus Funktion und Papiereinlage
10.209.10
0,10 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Kunststoff
De Chugelschriber MINA isch es eifachs und zueverlässigs Werbemodell, ideaal für alltägliche Gebruch und grossflächigi Werbkampagne. Us langläbigem ABS-Material hergschtellt, isch er liicht und praktisch, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes, präzises und glichmässiges Schriibe gwährleischtet. D blaui Tinte erfüllt d Standard-Büro- und Verwaltungsaaforderige, und d glänzigi Oberflächi git de Olovka es moderns und professionells Ussehe. Mit ere breite Farbpalette isch s Modell MINA e usgezeichneti Wahl für Branding, Events und Werbeaktivitäte.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: ABS • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch
Stocks: 59.117
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,10 € | 59.117 | 0 | ||
| 0,10 € | 17.517 | 0 | ||
| 0,10 € | 75.053 | 0 | ||
| 0,10 € | 31.027 | 0 | ||
| 0,10 € | 15.766 | 0 | ||
| 0,10 € | 42.215 | 0 | ||
| 0,10 € | 11.359 | 0 | ||
| 0,10 € | 4.017 | 0 | ||
| 0,10 € | 18.820 | 0 | ||
| 0,10 € | 190.569 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,10 € | 59.117 | 0 | ||
| 0,10 € | 17.517 | 0 | ||
| 0,10 € | 75.053 | 0 | ||
| 0,10 € | 31.027 | 0 | ||
| 0,10 € | 15.766 | 0 | ||
| 0,10 € | 42.215 | 0 | ||
| 0,10 € | 11.359 | 0 | ||
| 0,10 € | 4.017 | 0 | ||
| 0,10 € | 18.820 | 0 | ||
| 0,10 € | 190.569 | 0 |
| Code | 10.209.10 |
| Model | MINA |
| Description | De Chugelschriber MINA isch es eifachs und zueverlässigs Werbemodell, ideaal für alltägliche Gebruch und grossflächigi Werbkampagne. Us langläbigem ABS-Material hergschtellt, isch er liicht und praktisch, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes, präzises und glichmässiges Schriibe gwährleischtet. D blaui Tinte erfüllt d Standard-Büro- und Verwaltungsaaforderige, und d glänzigi Oberflächi git de Olovka es moderns und professionells Ussehe. Mit ere breite Farbpalette isch s Modell MINA e usgezeichneti Wahl für Branding, Events und Werbeaktivitäte. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: ABS • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Glänzigi Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Des Stiftes Dimension | Ø 1 x 13.7 cm |
| Package | 1000/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Tampondruck | |
| Material | Plastik |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605073898688 |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0.41 x 0.32 x 0.24 m |
| Carton gross weight | 7.40 kg |
| Carton volume | 0.031 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Tampondruck |