AMIGA
Kugelschreiber aus Kunststoff
10.195.10
0,79 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
MAXEMA Kugelschreiber aus Kunststoff
De Chugelschriber FLOW PURE vo de italienische Marke MAXEMA isch es hochwertigäs Werbeprodukt, hergschtellt i de Italiä und designed für gschäftlichi und alltäglichi Gebruch. Us ungiftigem, hochwiderstandsfähigem ABS-Kunststoff hergschtellt, bietet er Langläbigkeit und Zueverlässigkeit, während d matti Oberflächi em es moderns und professionells Ussehe git. D Olovka het blaui Tinte und e 1 mm Spitze für glattes und präzises Schriibe, und dank em JUMBO-Nachfüllmine bietet sie bis zu 2'500 Meter Schriibliänge, was sie zu re usgezeichnete Wahl für intänsive täglichi Gebruch macht. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch sie ideaal für Werbkampagne, Firme-Events und Branding-Projekt, wo europäischi Handwerkskunscht und Qualität betone.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber • Material: hochwiderstandsfähiger ABS-Kunststoff • 1 mm Spitze • Blaui Tinte • JUMBO-Nachfüllmine (bis zu 2'500 m Schriibliänge) • Ungiftigs Material • Italienischi Marke MAXEMA • Hergschtellt i de Italiä • Matti Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Stocks: 10.706
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,79 € | 10.706 | 0 | ||
| 0,79 € | 1.588 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.585 | 0 | ||
| 0,79 € | 3.950 | 0 | ||
| 0,79 € | 4.028 | 0 | ||
| 0,79 € | 773 | 0 | ||
| 0,79 € | 3.461 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.446 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.613 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.300 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.866 | 0 | ||
| 0,79 € | 3.852 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,79 € | 10.706 | 0 | ||
| 0,79 € | 1.588 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.585 | 0 | ||
| 0,79 € | 3.950 | 0 | ||
| 0,79 € | 4.028 | 0 | ||
| 0,79 € | 773 | 0 | ||
| 0,79 € | 3.461 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.446 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.613 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.300 | 0 | ||
| 0,79 € | 2.866 | 0 | ||
| 0,79 € | 3.852 | 0 |
| Code | 10.195.10 |
| Model | FLOW PURE |
| Description | De Chugelschriber FLOW PURE vo de italienische Marke MAXEMA isch es hochwertigäs Werbeprodukt, hergschtellt i de Italiä und designed für gschäftlichi und alltäglichi Gebruch. Us ungiftigem, hochwiderstandsfähigem ABS-Kunststoff hergschtellt, bietet er Langläbigkeit und Zueverlässigkeit, während d matti Oberflächi em es moderns und professionells Ussehe git. D Olovka het blaui Tinte und e 1 mm Spitze für glattes und präzises Schriibe, und dank em JUMBO-Nachfüllmine bietet sie bis zu 2'500 Meter Schriibliänge, was sie zu re usgezeichnete Wahl für intänsive täglichi Gebruch macht. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch sie ideaal für Werbkampagne, Firme-Events und Branding-Projekt, wo europäischi Handwerkskunscht und Qualität betone. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: hochwiderstandsfähiger ABS-Kunststoff • 1 mm Spitze • Blaui Tinte • JUMBO-Nachfüllmine (bis zu 2'500 m Schriibliänge) • Ungiftigs Material • Italienischi Marke MAXEMA • Hergschtellt i de Italiä • Matti Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Brand | MAXEMA |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1.1 x 14.2 cm |
| Package | 1000/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Direkter Digitaldruck, Tampondruck | |
| Material | Plastik |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Thema | Hergestellt in Italien |
| Bar code | 8605040095348 |
| Pieces per carton | 1000 |
| Carton dimensions | 0.3 x 0.32 x 0.4 m |
| Carton gross weight | 13.96 kg |
| Carton volume | 0.038 m3 |
| Country of origin | Italien |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 3.5 x 0.7 cm |