DESK AB
Antibakterieller Kugelschreiber aus Kunststoff mit Standhalterung
14.170.81
0,49 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall mit Touch Stylus Funktion und Papiereinlage
VIVA GOLD isch en stilvolle Chugelschriber i re Gschänkbox, us Aluminium hergschtellt und designed für Firmegschänk und raffiniärts Branding. S Soft-Touch-Ghüüs bietet komfortabels Halte und es verbesserts Schriiberlebnis, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischtet, wo für Standard-Bürogebruch geignet isch. Glänzigi Roségold-Akzänt füege en luxuriöse und usgeprägte Ussehe dezue, während d Papier-Sleevepackig suuberi und praktischi Präsentation gwährleischtet.
Wichtigschti Eigeschafte:
Chugelschriber i re Gschänkbox • Material: Aluminium • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Soft-Touch-Ghüüs • Glänzigi Roségold-Detail • Papier-Sleevepackig • Ideal für Firmegschänk und promotionelli Gebruch
Stocks: 1.520
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,49 € | 1.520 | 0 | ||
| 0,49 € | 1.976 | 0 | ||
| 0,49 € | 6.143 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,49 € | 1.520 | 0 | ||
| 0,49 € | 1.976 | 0 | ||
| 0,49 € | 6.143 | 0 |
| Code | 14.170.81 |
| Model | VIVA GOLD |
| Description | VIVA GOLD isch en stilvolle Chugelschriber i re Gschänkbox, us Aluminium hergschtellt und designed für Firmegschänk und raffiniärts Branding. S Soft-Touch-Ghüüs bietet komfortabels Halte und es verbesserts Schriiberlebnis, während d 0,7 mm TC-Chugel glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte gwährleischtet, wo für Standard-Bürogebruch geignet isch. Glänzigi Roségold-Akzänt füege en luxuriöse und usgeprägte Ussehe dezue, während d Papier-Sleevepackig suuberi und praktischi Präsentation gwährleischtet. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber i re Gschänkbox • Material: Aluminium • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Soft-Touch-Ghüüs • Glänzigi Roségold-Detail • Papier-Sleevepackig • Ideal für Firmegschänk und promotionelli Gebruch |
| Color | Gold |
| Pen Dimension | Ø 1 x 13.9 cm |
| Box Dimension | 15.7 x 4.9 x 1.3 cm |
| Package | 250/25 |
| Net weight | 0.02 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert, Geschenkbox |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber, "Touch" |
| Bar code | 8605040091272 |
| Pieces per carton | 250 |
| Carton dimensions | 0.34 x 0.285 x 0.16 m |
| Carton gross weight | 6.40 kg |
| Carton volume | 0.016 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 3.5 x 0.5 cm |