HOPPER
Business-Rucksack
40.082.10
11,50 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Wasserdichter und wasserabweisender Taschenschirm mit automatischer Öffnungs- und Schliessfunktion
Faltbare windresistänte Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache – entworfed für professionelli und gschäftlichi Nutzig als zueverlässigs Promoprodukt. Gmacht us hochwertigem 300T Pongee-Stoff mit Level-5-Wasserabwiisig, bietet er usgezeichnete Schutz bi aspruchsvolle Wätterbedinige. De 3-teiligi Stählstab kombiniert mit Glasfaser-Rahme sorgt für Stärchi und Windresistänz, während de zweifarbig Soft-Touch-Griff mit Karabinerband en moderni und gschäftsorientierti Optik git. Dank sinere Premium-Verarbeitig und de passende Stoff-Husse isch das Modell en usgezeichneti Wahl für Gschäftsgschänk und zum Brande.
Wichtigsti Eigeschafte:
Faltbare Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache • Windresistänte Schirm • 23" Schirm • 8 Rippe • Material: 300T Pongee • Hohi Wasserabwiisig (Level 5) • 3-teilige Stählstab • Glasfaser-Rippe (FRP) • Soft-Touch-Griff mit Karabinerband • Husse us glichem Material • Geignet zum Brande
Stocks: 1.471
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 11,50 € | 1.471 | 0 | ||
| 11,50 € | 647 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 11,50 € | 1.471 | 0 | ||
| 11,50 € | 647 | 0 |
| Code | 40.082.10 |
| Model | UMBRIX |
| Description | Faltbare windresistänte Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache – entworfed für professionelli und gschäftlichi Nutzig als zueverlässigs Promoprodukt. Gmacht us hochwertigem 300T Pongee-Stoff mit Level-5-Wasserabwiisig, bietet er usgezeichnete Schutz bi aspruchsvolle Wätterbedinige. De 3-teiligi Stählstab kombiniert mit Glasfaser-Rahme sorgt für Stärchi und Windresistänz, während de zweifarbig Soft-Touch-Griff mit Karabinerband en moderni und gschäftsorientierti Optik git. Dank sinere Premium-Verarbeitig und de passende Stoff-Husse isch das Modell en usgezeichneti Wahl für Gschäftsgschänk und zum Brande. Wichtigsti Eigeschafte: Faltbare Schirm mit automatischem Uf- und Zuemache • Windresistänte Schirm • 23" Schirm • 8 Rippe • Material: 300T Pongee • Hohi Wasserabwiisig (Level 5) • 3-teilige Stählstab • Glasfaser-Rippe (FRP) • Soft-Touch-Griff mit Karabinerband • Husse us glichem Material • Geignet zum Brande |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Package | 30/1 |
| Net weight | 0.38 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Pongee |
| Performance | Wasserdicht, Wetterfeste Bekleidung |
| Bar code | 8605073858712 |
| Pieces per carton | 30 |
| Carton dimensions | 0.36 x 0.345 x 0.26 m |
| Carton gross weight | 12.44 kg |
| Carton volume | 0.032 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 660199200000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |