MALCOM
Business-Rucksack
34.299.10
4,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Rucksack
De URBAN Business-Rucksack isch es funktionals und moderns Modell für de allteglichi professionelli Gebruch, für s Pendle und städtischi Aktivitäte. Er hät eis Hauptfach, e Vordertasche mit Reissverschluss und es separats Fach für Laptops bis 15", was effizient Organisation vo de Arbeitssache sicherstellt. Us stabilem 600D Polyester mit Melange-Finish gmacht, bietet er e professionelle Uusseh kombiniert mit allteglichi Langlebigkeit. In ere attraktive Priisklasse positioniert, isch URBAN es usgezeichnets Promoprodukt und Firmegeschänk, geignet für Branding.
Wichtigschti Eigeschafte
Business-Rucksack • Eis Hauptfach • Vordertasche mit Reissverschluss • 15" Laptopfach • Siite-Meschtasche • 600D Polyester mit Melange-Finish • Usgezeichnets Priis-Leistig-Verhältnis • Geignet für Branding
Stocks: 3.285
Arrival:
8.000 - 20.09.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,99 € | 3.285 | 0 | 8.00020.09.26 | |
| 4,99 € | 1.239 | 0 | 3.00020.09.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,99 € | 3.285 | 0 | 8.00020.09.26 | |
| 4,99 € | 1.239 | 0 | 3.00020.09.26 |
| Code | 34.299.10 |
| Model | URBAN |
| Description | De URBAN Business-Rucksack isch es funktionals und moderns Modell für de allteglichi professionelli Gebruch, für s Pendle und städtischi Aktivitäte. Er hät eis Hauptfach, e Vordertasche mit Reissverschluss und es separats Fach für Laptops bis 15", was effizient Organisation vo de Arbeitssache sicherstellt. Us stabilem 600D Polyester mit Melange-Finish gmacht, bietet er e professionelle Uusseh kombiniert mit allteglichi Langlebigkeit. In ere attraktive Priisklasse positioniert, isch URBAN es usgezeichnets Promoprodukt und Firmegeschänk, geignet für Branding. Wichtigschti Eigeschafte Business-Rucksack • Eis Hauptfach • Vordertasche mit Reissverschluss • 15" Laptopfach • Siite-Meschtasche • 600D Polyester mit Melange-Finish • Usgezeichnets Priis-Leistig-Verhältnis • Geignet für Branding |
| Brand | BRUNO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 42 x 34 x 10 cm |
| Package | 30/1 |
| Net weight | 0.38 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Polyester |
| Kapazität | 15" |
| Bar code | 8605040004388 |
| Pieces per carton | 30 |
| Carton dimensions | 0.47 x 0.34 x 0.47 m |
| Carton gross weight | 12.26 kg |
| Carton volume | 0.075 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420292910000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 10 x 5 cm |