NATURELLA 220
Tragtasche, 220 g/m2
34.739.10
2,45 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Rucksack
De TROTTER Sportrucksack isch es praktischs und lichts Modell für de Alltag, Chinderaktivitäte und Promokampagne mit em Fokus uf Erschwiiglichkeit. Er hät eis Hauptfach und e Vordertasche für eifachi Ufbewahrig vo de wichtigschte Sache. Sini eifachi Konstruktion und s funktionale Design machid ihn geignet für d Schuel, Usflüg und Freizitaktivitäte. Als Promoprodukt positioniert sich TROTTER als preisgünstigi und zueverlässigi Lösig für grossi Kampagne und Firmegeschänk.
Wichtigschti Eigeschafte
Sportrucksack • Eis Hauptfach • Vordertasche • Lichts und eifachs Design • Geignet für Chind • Preisgünschtigi Promolösig • Geignet für Branding
Stocks: 3.176
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,45 € | 3.176 | 0 | ||
| 2,45 € | 5.625 | 0 | ||
| 2,45 € | 2.396 | 0 | ||
| 2,45 € | 2.705 | 0 | ||
| 2,45 € | 2.047 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,45 € | 3.176 | 0 | ||
| 2,45 € | 5.625 | 0 | ||
| 2,45 € | 2.396 | 0 | ||
| 2,45 € | 2.705 | 0 | ||
| 2,45 € | 2.047 | 0 |
| Code | 34.739.10 |
| Model | TROTTER |
| Description | De TROTTER Sportrucksack isch es praktischs und lichts Modell für de Alltag, Chinderaktivitäte und Promokampagne mit em Fokus uf Erschwiiglichkeit. Er hät eis Hauptfach und e Vordertasche für eifachi Ufbewahrig vo de wichtigschte Sache. Sini eifachi Konstruktion und s funktionale Design machid ihn geignet für d Schuel, Usflüg und Freizitaktivitäte. Als Promoprodukt positioniert sich TROTTER als preisgünstigi und zueverlässigi Lösig für grossi Kampagne und Firmegeschänk. Wichtigschti Eigeschafte Sportrucksack • Eis Hauptfach • Vordertasche • Lichts und eifachs Design • Geignet für Chind • Preisgünschtigi Promolösig • Geignet für Branding |
| Brand | BRUNO |
| Color | Schwarz |
| Package | 40/1 |
| Net weight | 0.17 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Polyester |
| Bar code | 8605073800261 |
| Pieces per carton | 40 |
| Carton dimensions | 0.61 x 0.39 x 0.4 m |
| Carton gross weight | 7.62 kg |
| Carton volume | 0.095 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420292910000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |