DOPPIO
Thermosflasche, 150 ml
41.231.10
1,59 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Trinkflasche - Shaker, 700 ml
D POWER Shaker-Flasche mit eme Fassigsvermöge vo 700 ml isch e praktischi und vielsäitigi Lösig für Sportaktivitäte und de Alltagsgebruuch. Gmacht us Plastik, isch si liecht und eifach zum Trage bim Training oder underwegs. Si het en Infuser, wo effizients Mische vo Flüssigkeite, Ufbreche vo Pulverprodukt und Infusiere vo Frücht ermöglicht und es glatts und guet gmischts Getränk sicheret. De Schraubdeckle bietet eifachi Verwendig und gwährleistet sichere Verschluss und verhinderet Auslaufe.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: Plastik • Fassigsvermöge: 700 ml • Funktion: Shaker mit Infuser • Geignet für Proteingetränk, Fruchtinfusion und Supplements • Schraubdeckle, auslaufsicher • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 1.483
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,59 € | 1.483 | 0 | ||
| 1,59 € | 2.378 | 500 | ||
| 1,59 € | 369 | 1.000 | ||
| 1,59 € | 4.835 | 0 | 5015.05.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,59 € | 1.483 | 0 | ||
| 1,59 € | 2.378 | 500 | ||
| 1,59 € | 369 | 1.000 | ||
| 1,59 € | 4.835 | 0 | 5015.05.26 |
| Code | 41.231.10 |
| Model | POWER |
| Description | D POWER Shaker-Flasche mit eme Fassigsvermöge vo 700 ml isch e praktischi und vielsäitigi Lösig für Sportaktivitäte und de Alltagsgebruuch. Gmacht us Plastik, isch si liecht und eifach zum Trage bim Training oder underwegs. Si het en Infuser, wo effizients Mische vo Flüssigkeite, Ufbreche vo Pulverprodukt und Infusiere vo Frücht ermöglicht und es glatts und guet gmischts Getränk sicheret. De Schraubdeckle bietet eifachi Verwendig und gwährleistet sichere Verschluss und verhinderet Auslaufe. Wichtigi Eigeschafte: Material: Plastik • Fassigsvermöge: 700 ml • Funktion: Shaker mit Infuser • Geignet für Proteingetränk, Fruchtinfusion und Supplements • Schraubdeckle, auslaufsicher • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 9.9 x 20.5 cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.11 kg |
| Tampondruck | |
| Material | Plastik |
| Kapazität | 700 ml |
| Bar code | 8605073858705 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.475 x 0.47 x 0.42 m |
| Carton gross weight | 5.96 kg |
| Carton volume | 0.094 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 392490000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Tampondruck |