SUPER SET BOOT GREY
Arbeitsschuhe mit hohem Schaft, S1P SRC mit ESD-Funktion
58.120.11
17,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Arbeitsjacke mit Elasthan
HAMMER STRETCH JACKET isch e Stretch-Arbeitsjacke, entwicklet für de professionelle Iisatz i aaspruchsvolle Arbeitsumgebige, wo erhöhti Mobilität, Langläbigkeit und Funktionalität gfragt sind. Si isch us Leinwandbindig-Stoff mit emne Gwicht vo 260 g/m² gfertiget, zämegsetzt us Baumwulle, Polyester und Elastan, wo Flexibilität bietet und glichziitig d Stärchi und Langläbigkeit biibehaltet, wo für de tägliche Arbet bruucht wird.
D Jacke het en hohe Chrage und en Vorder-Reissverschluss mit Schutzlappe und Chlettverschluss für zuesätzliche Schutz bim Schaffe. Verstellbari Bündchen und Suum ermögliche en bessere Sitz, während Täsche und Schülter mit langläbige 600D Polyester-Iinsätz i starch beanspruchte Beriiche verstärkt sind. Es funktionells Taschelayout unterstützt s Mitfüehre vo wichtigem Wärchzüüg, und reflektierendi Details verbesserred d Sichtbarkeit bi schlechtem Liecht.
Hauptmerkmol:
Stretch-Arbeitsjacke • Material: Baumwulle / Polyester / Elastan • Stoffgwicht: 260 g/m² • Stretch-Stoff • Hohe Chrage • Verschluss: Reissverschluss mit Chlettverschluss-Lappe • Verstellbari Bündchen und Suum • Verstärkige: 600D Polyester (Täsche, Schülter) • Täsche: 2 Brust + 2 vorderi • Wärchzüügfächer • Reflektierendi Details • Innen-Namensetikett • SAB Reissverschlüss
48
Stocks: 37
Arrival:
100 - 15.10.26
100 - 26.07.26
50
Stocks: 101
Arrival:
300 - 15.10.26
100 - 26.07.26
52
Stocks: 326
Arrival:
300 - 15.10.26
300 - 26.07.26
54
Stocks: 322
Arrival:
300 - 15.10.26
300 - 26.07.26
56
Stocks: 248
Arrival:
200 - 15.10.26
300 - 26.07.26
58
Stocks: 82
Arrival:
200 - 15.10.26
100 - 26.07.26
60
Stocks: 101
Arrival:
100 - 15.10.26
100 - 26.07.26
| Color | Price | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17,99 € | StockArrival |
37
10015.10.26 10026.07.26 |
101
30015.10.26 10026.07.26 |
326
30015.10.26 30026.07.26 |
322
30015.10.26 30026.07.26 |
248
20015.10.26 30026.07.26 |
82
20015.10.26 10026.07.26 |
101
10015.10.26 10026.07.26 | |
| 17,99 € | Stock |
78
|
210
|
477
|
586
|
335
|
192
|
97
|
| Color | Price | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17,99 € | StockArrival |
37
10015.10.26 10026.07.26 |
101
30015.10.26 10026.07.26 |
326
30015.10.26 30026.07.26 |
322
30015.10.26 30026.07.26 |
248
20015.10.26 30026.07.26 |
82
20015.10.26 10026.07.26 |
101
10015.10.26 10026.07.26 | |
| 17,99 € | Stock |
78
|
210
|
477
|
586
|
335
|
192
|
97
|
| Code | 58.120.11-48 |
| Model | HAMMER STRETCH JACKET |
| Description | HAMMER STRETCH JACKET isch e Stretch-Arbeitsjacke, entwicklet für de professionelle Iisatz i aaspruchsvolle Arbeitsumgebige, wo erhöhti Mobilität, Langläbigkeit und Funktionalität gfragt sind. Si isch us Leinwandbindig-Stoff mit emne Gwicht vo 260 g/m² gfertiget, zämegsetzt us Baumwulle, Polyester und Elastan, wo Flexibilität bietet und glichziitig d Stärchi und Langläbigkeit biibehaltet, wo für de tägliche Arbet bruucht wird. D Jacke het en hohe Chrage und en Vorder-Reissverschluss mit Schutzlappe und Chlettverschluss für zuesätzliche Schutz bim Schaffe. Verstellbari Bündchen und Suum ermögliche en bessere Sitz, während Täsche und Schülter mit langläbige 600D Polyester-Iinsätz i starch beanspruchte Beriiche verstärkt sind. Es funktionells Taschelayout unterstützt s Mitfüehre vo wichtigem Wärchzüüg, und reflektierendi Details verbesserred d Sichtbarkeit bi schlechtem Liecht. Hauptmerkmol: Stretch-Arbeitsjacke • Material: Baumwulle / Polyester / Elastan • Stoffgwicht: 260 g/m² • Stretch-Stoff • Hohe Chrage • Verschluss: Reissverschluss mit Chlettverschluss-Lappe • Verstellbari Bündchen und Suum • Verstärkige: 600D Polyester (Täsche, Schülter) • Täsche: 2 Brust + 2 vorderi • Wärchzüügfächer • Reflektierendi Details • Innen-Namensetikett • SAB Reissverschlüss |
| Brand | TEKTON PRO |
| Color | Dunkelgrau |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.65 kg |
| Transferdruck, Stickerei, Siebdruck | |
| Material | Baumwolle, Polyester |
| Geschlecht | Herren |
| Kolekcija | HAMMER |
| Bar code | 8605040096529 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.6 x 0.4 x 0.2 m |
| Carton gross weight | 13.92 kg |
| Carton volume | 0.048 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 620332100000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Stickerei, Transferdruck |