HELMET
Schutzhelm aus HDPE
58.069.10
36,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Arbeitshosen mit Elasthan
PERFORMANCE PLUS Arbeitshose sind i Premium-Qualität produziert, entwicklet für Profis wo mit Wärchzüüg und zuesätzlichem Equipment schaffe und Langläbigkeit, Organisation und Bewegigsfreiheit bruuche. Us hochwertigem 4-Weg-Stretch-Stoff mit erhöhtem Gwicht gfertiget, gwährleischte si Stabilität und langfristigi Beschtendigkeit bi Biibehaltig vo de Flexibilität währendvom intensive Ufgabe.
D Konstruktion isch optimiert fürs Schaffe mit Wärchzüüg, mit em Fokus uf funktionelli Organisation und uusglicheni Laschtverteiilig. D Chnüü sind mit CORDURA®-Stoff für maximali Abriibfestigkeit verstärkt, während verstärkti hinteri Hosebei-Panele d Langläbigkeit zuesätzlich erhöhe. En Meshpanel hinter de Chnüü verbesseret d Belüftig und erliichtert s Biege bi dynamische Bewegige. Markanti 3D-Wärchzüügtäsche mit integrierte Halter biete schnälle, organisierts Zuegriff uf s Equipment, während YKK Reissverschlüss und dreifachi Stepnäht zueverlässig langfristigs Bruuche gwährleischte.
Hauptmerkmol:
Arbeitshose • 93% Polyamid / 7% Elastan • 295 g/m² • 4-Weg-Stretch-Stoff • Premium-Qualität • Wärchzüüg-fokussierti ergonomischi Konstruktion • CORDURA®-Verstärkige a de Chnüü • Verstärkti hinteri Hosebei-Panele • Belüftigsmesh hinter de Chnüü • 3D-Wärchzüügtäsche mit Halter • Mehreri multifunktionali Täsche • D-Ring für Zuebeghör • YKK Reissverschlüss • Dreifachi Stepnäht • Reflektierendi Details
54
Stocks: 45
56
Stocks: 80
58
Stocks: 43
60
Stocks: 29
| Color | Price | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 36,99 € | Stock |
45
|
80
|
43
|
29
|
| Color | Price | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 36,99 € | Stock |
45
|
80
|
43
|
29
|
| Code | 58.069.10-54 |
| Model | PERFORMANCE PLUS |
| Description | PERFORMANCE PLUS Arbeitshose sind i Premium-Qualität produziert, entwicklet für Profis wo mit Wärchzüüg und zuesätzlichem Equipment schaffe und Langläbigkeit, Organisation und Bewegigsfreiheit bruuche. Us hochwertigem 4-Weg-Stretch-Stoff mit erhöhtem Gwicht gfertiget, gwährleischte si Stabilität und langfristigi Beschtendigkeit bi Biibehaltig vo de Flexibilität währendvom intensive Ufgabe. D Konstruktion isch optimiert fürs Schaffe mit Wärchzüüg, mit em Fokus uf funktionelli Organisation und uusglicheni Laschtverteiilig. D Chnüü sind mit CORDURA®-Stoff für maximali Abriibfestigkeit verstärkt, während verstärkti hinteri Hosebei-Panele d Langläbigkeit zuesätzlich erhöhe. En Meshpanel hinter de Chnüü verbesseret d Belüftig und erliichtert s Biege bi dynamische Bewegige. Markanti 3D-Wärchzüügtäsche mit integrierte Halter biete schnälle, organisierts Zuegriff uf s Equipment, während YKK Reissverschlüss und dreifachi Stepnäht zueverlässig langfristigs Bruuche gwährleischte. Hauptmerkmol: Arbeitshose • 93% Polyamid / 7% Elastan • 295 g/m² • 4-Weg-Stretch-Stoff • Premium-Qualität • Wärchzüüg-fokussierti ergonomischi Konstruktion • CORDURA®-Verstärkige a de Chnüü • Verstärkti hinteri Hosebei-Panele • Belüftigsmesh hinter de Chnüü • 3D-Wärchzüügtäsche mit Halter • Mehreri multifunktionali Täsche • D-Ring für Zuebeghör • YKK Reissverschlüss • Dreifachi Stepnäht • Reflektierendi Details |
| Brand | TEKTON PRO |
| Color | Schwarz |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 1.01 kg |
| Zusammensetzung | 93% Polyamid, 7% Elasthan |
| Transferdruck, Stickerei, Siebdruck | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Cordura Stoff, YKK Reissverschluss |
| GSM | 295 g/m2 |
| Geschlecht | Herren |
| Bar code | 8605040077351 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.6 x 0.4 x 0.345 m |
| Carton gross weight | 21.66 kg |
| Carton volume | 0.083 m3 |
| Country of origin | Bangladesch |
| HS code | 620343110000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Stickerei, Transferdruck |