CODY
Hygienebeutel-Spender für Haustiere, 15 Stk.
41.191.10
4,75 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Thermosflasche, 320 ml
LAGUNA isch e 320-ml-Thermotasse us hochwertigem Edelstahl, entwicklet für alltäglichi Verwändig bi dr Arbet, underwägs oder uf Reise. Dank em Doppelwandufbau und dr Vakuumisolation bliibt Ihre Kafi warm und chalti Getränk erfrischend chühl für bis zu 12 Stund. En praktische Textil-Tragriemen sicheret eifachi Portabilität, während s Gschänkböxli das Produkt zu ere ideale Wahl für Gschänk und Promotionszwäck macht. D Möglichkeit vom Laserbranding erhöht zuesätzlich d Eignung für Personalisierig.
Wichtigsti Merkmale:
Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 320 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Textil-Tragriemen • Auslaufsichere Deckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli
Stocks: 0
Arrival:
5.040 - 10.08.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,75 € | 0 | 0 | 5.04010.08.26 | |
| 4,75 € | 0 | 0 | 1.53610.08.26 | |
| 4,75 € | 0 | 0 | 1.00810.08.26 | |
| 4,75 € | 0 | 0 | 2.01610.08.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 4,75 € | 0 | 0 | 5.04010.08.26 | |
| 4,75 € | 0 | 0 | 1.53610.08.26 | |
| 4,75 € | 0 | 0 | 1.00810.08.26 | |
| 4,75 € | 0 | 0 | 2.01610.08.26 |
| Code | 41.191.10 |
| Model | LAGUNA |
| Description | LAGUNA isch e 320-ml-Thermotasse us hochwertigem Edelstahl, entwicklet für alltäglichi Verwändig bi dr Arbet, underwägs oder uf Reise. Dank em Doppelwandufbau und dr Vakuumisolation bliibt Ihre Kafi warm und chalti Getränk erfrischend chühl für bis zu 12 Stund. En praktische Textil-Tragriemen sicheret eifachi Portabilität, während s Gschänkböxli das Produkt zu ere ideale Wahl für Gschänk und Promotionszwäck macht. D Möglichkeit vom Laserbranding erhöht zuesätzlich d Eignung für Personalisierig. Wichtigsti Merkmale: Material: Edelstahl Qualität 304 • Fassigsvermöge: 320 ml • Doppelwand mit Vakuumisolation • Leischtig: Thermoisolation bis zu 12 Stund (warm/chalt) • Textil-Tragriemen • Auslaufsichere Deckle • Nöd geignet für d Abwäschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle • Gschänkböxli |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 8.3 x 13.7 cm |
| Package | 48/1 |
| Net weight | 0.28 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Rostfreier Stahl |
| Kapazität | 320 ml |
| Bar code | 8605040051504 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 48 |
| Carton dimensions | 0.57 x 0.37 x 0.34 m |
| Carton gross weight | 13.98 kg |
| Carton volume | 0.072 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 961700000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |