CRYPTO
USB-Stick
38.198.90
35,90 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Wandladegerät, 45W
Wandladegerät mit ere Usgangsleistig vo bis zu 45W, mit grosser Logoflächi, gmacht fürs Lade vo mobile Grät dihei und im professionelle Umfäld. Usgürüstet mit USB-A und USB-C Port fürs gliichzytige Lade und kompatibel mit Euro- und Schuko-Steckdose. I de Schwyz designed vo de Marke SKROSS, isch das Modell bsunders geignet für Wärbe- und Firmegebruch dank de guet sichtbare Brandingflächi.
Wichtigsti Eigeschafte:
Wandladegerät für mobili Grät • Gsamtusgangsleistig bis 45W • USB Type-C (PD) Usgang bis 45W • USB Type-A Usgang bis 18W • Gliichzytigs Lade über USB-C und USB-A Port • Iigangsspannig 100–240 V AC, 50/60 Hz • Kompatibel mit Euro- und Schuko-Steckdose • Grossi Logoflächi • Designed in Switzerland, SKROSS Marke • Durchschnittlichi aktivi Effizienz 86.4 % • Effizienz bi nidriger Last (10 %) 82.6 % • Leerlaufverbruch 0.1 W • Gschänkbox
Stocks: 145
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 35,90 € | 145 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 35,90 € | 145 | 0 |
| Code | 38.198.90 |
| Model | EU USB CHARGER AC 45PD |
| Description | Wandladegerät mit ere Usgangsleistig vo bis zu 45W, mit grosser Logoflächi, gmacht fürs Lade vo mobile Grät dihei und im professionelle Umfäld. Usgürüstet mit USB-A und USB-C Port fürs gliichzytige Lade und kompatibel mit Euro- und Schuko-Steckdose. I de Schwyz designed vo de Marke SKROSS, isch das Modell bsunders geignet für Wärbe- und Firmegebruch dank de guet sichtbare Brandingflächi. Wichtigsti Eigeschafte: Wandladegerät für mobili Grät • Gsamtusgangsleistig bis 45W • USB Type-C (PD) Usgang bis 45W • USB Type-A Usgang bis 18W • Gliichzytigs Lade über USB-C und USB-A Port • Iigangsspannig 100–240 V AC, 50/60 Hz • Kompatibel mit Euro- und Schuko-Steckdose • Grossi Logoflächi • Designed in Switzerland, SKROSS Marke • Durchschnittlichi aktivi Effizienz 86.4 % • Effizienz bi nidriger Last (10 %) 82.6 % • Leerlaufverbruch 0.1 W • Gschänkbox |
| Brand | SKROSS |
| Color | Weiss |
| Dimension | 5 x 5.5 x 6.7 cm |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.11 kg |
| Direkter Digitaldruck, Tampondruck | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox, Schnellladung |
| Bar code | 7640166329350 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.175 x 0.295 x 0.165 m |
| Carton gross weight | 6.00 kg |
| Carton volume | 0.009 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 850440609000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |