BARACUDA PRO
Universelles Reiseladegerät/Laptop-Powerbank, 15.000 mAh, PD 65W, mit Magnet
37.547.10
0,59 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Mausmatte
YARD PAD isch e Muusunterlage us Polyester mit enere rutschfeste Gummi-Undersite, wo Stabilität und sichere Halt uf Oberfläche bim Gebruuch gwährleistet. Mit Standarddimensione und eifachem Form isch si in zwei universelle Farbe erhältlich, wo sich eifach a verschiedeni visuelli Stil und Umgebige aapasset. Dank sinere Oberflächi, wo für Branding und Personalisierig geignet isch, bietet YARD PAD e wirtschaftlichs Marketinglösig und isch en ideale Werbeartikel für grossi Firmekampagne und Events.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Polyester • Rutschfesti Undersite: Gummischicht
Stocks: 10.783
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 10.783 | 0 | ||
| 0,59 € | 48.540 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 0,59 € | 10.783 | 0 | ||
| 0,59 € | 48.540 | 0 |
| Code | 37.547.10 |
| Model | YARD PAD |
| Description | YARD PAD isch e Muusunterlage us Polyester mit enere rutschfeste Gummi-Undersite, wo Stabilität und sichere Halt uf Oberfläche bim Gebruuch gwährleistet. Mit Standarddimensione und eifachem Form isch si in zwei universelle Farbe erhältlich, wo sich eifach a verschiedeni visuelli Stil und Umgebige aapasset. Dank sinere Oberflächi, wo für Branding und Personalisierig geignet isch, bietet YARD PAD e wirtschaftlichs Marketinglösig und isch en ideale Werbeartikel für grossi Firmekampagne und Events. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Polyester • Rutschfesti Undersite: Gummischicht |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 24 x 20 x 0.3 cm |
| Package | 120/20/1 |
| Net weight | 0.09 kg |
| Transferdruck, Sublimation, Siebdruck | |
| Material | Gummi, Polyester |
| Thema | Sublimation |
| Bar code | 8605040045824 |
| Pieces per carton | 150 |
| Carton dimensions | 0.43 x 0.27 x 0.27 m |
| Carton gross weight | 13.96 kg |
| Carton volume | 0.031 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 630710900000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Sublimation, Transferdruck |