PODCAST
Bluetooth-Lautsprecher, 5W
37.018.10
3,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
USB/Type-C Lade- und Datenkabel, 6-in-1, 60W
De ONES 6IN1 isch es vielsitigs USB-Lade- und Datekabel mit eme duale Iigang (USB-A/Type-C) und drü Uusgäng (Micro-USB, Lightning und Type-C), wo d Ladebedürfnis vo de meiste moderne Grät abdeckt. Es isch ideal für de Iigsatz dehei, im Büro, underwegs oder uf Reise. D Kabellängi vo 1 m sicheret bequeme alltäglechi Nutzig. S Produkt beinhaltet en uuziehbare Kabelmechanismus, wo Verhedderig verhindered und ordentlichs, kompakts Verstaue ermöglicht. Mit ere Ladeleistig vo bis zu 60 W (Type-C/Type-C) eignet es sich zum Lade vo Smartphones, Tablets, Laptops und Powerbanks.
De ONES 6IN1 het es grosszügigs Gehäuse in grundlegende Promotionsfarbe, parat für Branding und Personalisierig, während d Soft-Touch-Oberflächi es aagnehms Gfüehl und en Premium-Look bietet. Aluminium-Stecker understrüche zuesätzlich d Verarbeitigsqualität. D Understützig für PD (Power Delivery) ermöglicht schnällers und intelligents Lade, automatischi Leistigsapassig a s verbundene Grät und erhöhti Sicherheit, zum Grät und Batterie vor Überhitzig und Überlastig z schütze. Es chunt in ere Gschänkverpackig, was de ONES 6IN1 zu eme usgezeichnete Promotions- und Firmegschänk macht.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Plastik, Aluminium • Kabellängi: 1 m • Kabeltyp: uuziehbar (automatischs Iizieh) • Iigang: USB-A/Type-C • Uusgäng: Micro-USB, Lightning, Type-C • Ladeleistig: bis zu 60 W (Type-C/Type-C) • PD-Understützig (Power Delivery) • Soft-Touch-Oberflächi • Funktione: Lade und Dateübertrazig • Kompatibel mit: Powerbanks, Handys, Tablets, Laptops • Gschänkverpackig
Stocks: 6
Arrival:
8.000 - 06.07.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,99 € | 6 | 0 | 8.00006.07.26 | |
| 3,99 € | 2.023 | 0 | 8.00006.07.26 | |
| 3,99 € | 0 | 0 | 2.00006.07.26 | |
| 3,99 € | 1.898 | 0 | 2.00006.07.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 3,99 € | 6 | 0 | 8.00006.07.26 | |
| 3,99 € | 2.023 | 0 | 8.00006.07.26 | |
| 3,99 € | 0 | 0 | 2.00006.07.26 | |
| 3,99 € | 1.898 | 0 | 2.00006.07.26 |
| Code | 37.018.10 |
| Model | ONES 6IN1 |
| Description | De ONES 6IN1 isch es vielsitigs USB-Lade- und Datekabel mit eme duale Iigang (USB-A/Type-C) und drü Uusgäng (Micro-USB, Lightning und Type-C), wo d Ladebedürfnis vo de meiste moderne Grät abdeckt. Es isch ideal für de Iigsatz dehei, im Büro, underwegs oder uf Reise. D Kabellängi vo 1 m sicheret bequeme alltäglechi Nutzig. S Produkt beinhaltet en uuziehbare Kabelmechanismus, wo Verhedderig verhindered und ordentlichs, kompakts Verstaue ermöglicht. Mit ere Ladeleistig vo bis zu 60 W (Type-C/Type-C) eignet es sich zum Lade vo Smartphones, Tablets, Laptops und Powerbanks. De ONES 6IN1 het es grosszügigs Gehäuse in grundlegende Promotionsfarbe, parat für Branding und Personalisierig, während d Soft-Touch-Oberflächi es aagnehms Gfüehl und en Premium-Look bietet. Aluminium-Stecker understrüche zuesätzlich d Verarbeitigsqualität. D Understützig für PD (Power Delivery) ermöglicht schnällers und intelligents Lade, automatischi Leistigsapassig a s verbundene Grät und erhöhti Sicherheit, zum Grät und Batterie vor Überhitzig und Überlastig z schütze. Es chunt in ere Gschänkverpackig, was de ONES 6IN1 zu eme usgezeichnete Promotions- und Firmegschänk macht. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Plastik, Aluminium • Kabellängi: 1 m • Kabeltyp: uuziehbar (automatischs Iizieh) • Iigang: USB-A/Type-C • Uusgäng: Micro-USB, Lightning, Type-C • Ladeleistig: bis zu 60 W (Type-C/Type-C) • PD-Understützig (Power Delivery) • Soft-Touch-Oberflächi • Funktione: Lade und Dateübertrazig • Kompatibel mit: Powerbanks, Handys, Tablets, Laptops • Gschänkverpackig |
| Brand | PIXO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 1m |
| Package | 200/50/1 |
| Net weight | 0.07 kg |
| Direkter Digitaldruck | |
| Material | Plastik |
| Produktart | Output Type-C, USB 2.0, Output lightning, Input Type-C, Output micro USB |
| Bar code | 8605040066980 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 200 |
| Carton dimensions | 0.595 x 0.37 x 0.37 m |
| Carton gross weight | 14.82 kg |
| Carton volume | 0.081 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 854442900000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck |
| Empfohlene Druckgrösse | Ø 4cm |