CONGRESS PLUS
Konferenztasche
34.683.10
24,90 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Konferenztasche
INBOX isch e praktischi Konferenztasche für Gschäftsbenutzer wo hyfig reised oder a Meetings und Afäss teilnämed. S einzige Hauptfach enthält es Laptopfach für Gerät bis 15”, während de Vordertasche mit Reissverschluss schnelle Zuegriff uf Dokument und Grundsache ermöglicht. De Trolley-Rieme uf de Rücksitte ermöglicht eifachs Befestige am Koffer, und de verstellbare Schulterrieme sorgt für komfortabels Trage. S saubere und funktionale Design macht INBOX zu eme praktische Promoprodukt und eme nützliche Firmegeschänk.
Wichtigschti Eigeschafte:
Konferenztasche • Eis Hauptfach • Laptopfach bis 15” • Vordertasche mit Reissverschluss • Trolley-Rieme • Verstellbare Schulterrieme • Geignet für Branding
Stocks: 357
Arrival:
20 - 15.05.26
1.000 - 15.08.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 24,90 € | 357 | 0 | 2015.05.26 1.00015.08.26 | |
| 24,90 € | 0 | 0 | 50015.08.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 24,90 € | 357 | 0 | 2015.05.26 1.00015.08.26 | |
| 24,90 € | 0 | 0 | 50015.08.26 |
| Code | 34.683.10 |
| Model | INBOX |
| Description | INBOX isch e praktischi Konferenztasche für Gschäftsbenutzer wo hyfig reised oder a Meetings und Afäss teilnämed. S einzige Hauptfach enthält es Laptopfach für Gerät bis 15”, während de Vordertasche mit Reissverschluss schnelle Zuegriff uf Dokument und Grundsache ermöglicht. De Trolley-Rieme uf de Rücksitte ermöglicht eifachs Befestige am Koffer, und de verstellbare Schulterrieme sorgt für komfortabels Trage. S saubere und funktionale Design macht INBOX zu eme praktische Promoprodukt und eme nützliche Firmegeschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Konferenztasche • Eis Hauptfach • Laptopfach bis 15” • Vordertasche mit Reissverschluss • Trolley-Rieme • Verstellbare Schulterrieme • Geignet für Branding |
| Brand | BRUNO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 37 x 7.5 x 28.5 cm |
| Package | 10/1 |
| Net weight | 0.60 kg |
| Material | Polyester |
| Kapazität | 15" |
| Bar code | 8605040077757 |
| Pieces per carton | 10 |
| Carton dimensions | 0.6 x 0.4 x 0.43 m |
| Carton gross weight | 6.88 kg |
| Carton volume | 0.103 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420212910000 |
| Empfohlener Drucktyp |