HARMONY SOFT
14.151.10
1,85 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Kugelschreiber aus Metall in einer Metall-Geschenkbox
S Schriibset HARMONY SOFT umfasst en Chugelschriber und en Rolli, beidi us Aluminium mit Soft-Touch-Ghüüs und Dreh-Mechanismus. D 0,7 mm Chugel sorgt für glattes Schriibe mit blauem Tinte. Matti Oberflächi mit glänzige Detail. Verpackt i re Gschänkbox. Erhältlich i re breite Farbpalette.
Wichtigschti Eigeschafte:
Schriibset (Chugelschriber + Rolli) • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • Dreh-Mechanismus • 0,7 mm Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Gschänkbox • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi Gschänk
Stocks: 0
Arrival:
8.000 - 01.09.26
Stock
Informations
Logistics
Prints
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,85 € | 0 | 0 | 8.00001.09.26 | |
| 1,85 € | 268 | 0 | 3.00001.09.26 | |
| 1,85 € | 1.534 | 0 | 6.00001.09.26 | |
| 1,85 € | 1.238 | 0 | 3.00001.09.26 | |
| 1,85 € | 944 | 0 | 4.00001.09.26 |
Stock
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,85 € | 0 | 0 | 8.00001.09.26 | |
| 1,85 € | 268 | 0 | 3.00001.09.26 | |
| 1,85 € | 1.534 | 0 | 6.00001.09.26 | |
| 1,85 € | 1.238 | 0 | 3.00001.09.26 | |
| 1,85 € | 944 | 0 | 4.00001.09.26 |
Informations
| Code | 14.151.10 |
| Model | HARMONY SOFT |
| Description | S Schriibset HARMONY SOFT umfasst en Chugelschriber und en Rolli, beidi us Aluminium mit Soft-Touch-Ghüüs und Dreh-Mechanismus. D 0,7 mm Chugel sorgt für glattes Schriibe mit blauem Tinte. Matti Oberflächi mit glänzige Detail. Verpackt i re Gschänkbox. Erhältlich i re breite Farbpalette. Wichtigschti Eigeschafte: Schriibset (Chugelschriber + Rolli) • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • Dreh-Mechanismus • 0,7 mm Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Gschänkbox • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi Gschänk |
| Color | Schwarz |
| Der Box Dimension | Ø 2.3 x 14.9 cm |
| Des Stiftes Dimension | Ø 1.1 x 13.6 cm |
| Package | 200/25 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert, Geschenkbox |
| Material | Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605040027523 |
Logistics
| Pieces per carton | 200 |
| Carton dimensions | 0.344 x 0.31 x 0.299 m |
| Carton gross weight | 9.94 kg |
| Carton volume | 0.032 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |
Prints
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |
transport






