BRANDY 8
Flachmann, 230 ml
41.236.70
5,90 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Set aus Steinplatte und Käsemesser mit Holzgriff, 2/1
S UMAMI Chäs-Set isch als minimalistischi und eleganti Lösig zum Serviere vo Chäs und chliine Delikatesse designed. S Set beinhaltet es natürlechs Schieferschtei-Brätt und es Chäsmässer, beschtimmt für weichi und halbweichi Chäs. S Schieferbrätt isch sehr langlebig und stabil, nimmt kei Füchtigkeit oder Grüch uf, und isch eifach zum Pútze. Sini dunkli, natürlechi Oberflächi verbesserert d Esse-Präsentation dur s Hervorhebe vo de Farbe und Texture vo Chäs. D Schteioberflächi eignet sich für Lasergravur, ideal für präzisi und langlebigi Personalisierig.
S Edelschtahlmässer mit Holzgriff bietet en bequeme Griff und ausgwogeni Handhaabig und ergänzt optisch s Schieferbrätt. S Set wird in ere Gschänkbox gliiferet mit diskretem Druck uf de Ussesite, mit de Option vo zuesätzlicher Verpackigs-Personalisierig.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: natürliche Schieferschtei (Brätt), Edelschtahl und Holz (Mässer) • Inhalt vom Set: Schieferbrätt und Mässer für weichi und halbweichi Chäs • Zweck: Chäs und chlini Delikatesse serviere • Gschänkbox
Stocks: 1.001
Arrival:
1.500 - 21.09.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,90 € | 1.001 | 0 | 1.50021.09.26 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 5,90 € | 1.001 | 0 | 1.50021.09.26 |
| Code | 41.236.70 |
| Model | UMAMI |
| Description | S UMAMI Chäs-Set isch als minimalistischi und eleganti Lösig zum Serviere vo Chäs und chliine Delikatesse designed. S Set beinhaltet es natürlechs Schieferschtei-Brätt und es Chäsmässer, beschtimmt für weichi und halbweichi Chäs. S Schieferbrätt isch sehr langlebig und stabil, nimmt kei Füchtigkeit oder Grüch uf, und isch eifach zum Pútze. Sini dunkli, natürlechi Oberflächi verbesserert d Esse-Präsentation dur s Hervorhebe vo de Farbe und Texture vo Chäs. D Schteioberflächi eignet sich für Lasergravur, ideal für präzisi und langlebigi Personalisierig. S Edelschtahlmässer mit Holzgriff bietet en bequeme Griff und ausgwogeni Handhaabig und ergänzt optisch s Schieferbrätt. S Set wird in ere Gschänkbox gliiferet mit diskretem Druck uf de Ussesite, mit de Option vo zuesätzlicher Verpackigs-Personalisierig. Wichtigsti Eigeschafte: Material: natürliche Schieferschtei (Brätt), Edelschtahl und Holz (Mässer) • Inhalt vom Set: Schieferbrätt und Mässer für weichi und halbweichi Chäs • Zweck: Chäs und chlini Delikatesse serviere • Gschänkbox |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Braun |
| Dimension | 27.7 x 25.7 x 2.6 cm |
| Package | 12/6/1 |
| Net weight | 1.00 kg |
| Direkter Digitaldruck, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Holz, Rostfreier Stahl |
| Bar code | 8605073868773 |
| Pieces per carton | 12 |
| Carton dimensions | 0.305 x 0.31 x 0.39 m |
| Carton gross weight | 12.80 kg |
| Carton volume | 0.037 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 821110000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 15 x 23 cm |