PIGNA MINI
Set aus zwei doppelwandigen Espresso-Gläsern mit Untertassen, 2 x 100 ml
44.175.10
7,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Set aus zwei Keramiktassen für Espresso mit Untertassen, 2 x 90 ml
TRIBECA MINI isch es Set vo zwei chliinere Steiguet-Tasse mit Untertasse, jedi mit emene Fassigsvermöge vo 90 ml, designt für Liebhaber vo churze Kafis wie Espresso und Ristretto. Es baut uf alli definierendi Eigeschafte vo dr Tribeca-Kollektion uf - d innovativi texturierti Glasur-Oberflächi innen und usse, wo en einzigartigs Oberfläche-Effekt und es aagnehms Gfühl in dr Hand erzeugt, während Gravur und Personalisirig visuell hervorgehoben und verstärkt wird. S moderni Design und d taktili Oberflächi mache das Set zu emene attraktive Promotionsprodukt und Firmegeschänk. TRIBECA MINI chunnt verpackt in ere Premium-schwarze Gschänkschachtle, was es parat macht für wirkigsvolli Präsentation und Branding bi Events, Kampagne oder als Teil vo Premium-Gschänksets.
Wichtigsti Eigeschafte:
Material: Steiguet • Set: 2 Tasse + 2 Untertasse • Fassigsvermöge: 2 × 90 ml • Texturierti Glasur innen und usse • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet • Premium Gschänkverpackig
Stocks: 1.002
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,99 € | 1.002 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 7,99 € | 1.002 | 0 |
| Code | 44.175.10 |
| Model | TRIBECA MINI |
| Description | TRIBECA MINI isch es Set vo zwei chliinere Steiguet-Tasse mit Untertasse, jedi mit emene Fassigsvermöge vo 90 ml, designt für Liebhaber vo churze Kafis wie Espresso und Ristretto. Es baut uf alli definierendi Eigeschafte vo dr Tribeca-Kollektion uf - d innovativi texturierti Glasur-Oberflächi innen und usse, wo en einzigartigs Oberfläche-Effekt und es aagnehms Gfühl in dr Hand erzeugt, während Gravur und Personalisirig visuell hervorgehoben und verstärkt wird. S moderni Design und d taktili Oberflächi mache das Set zu emene attraktive Promotionsprodukt und Firmegeschänk. TRIBECA MINI chunnt verpackt in ere Premium-schwarze Gschänkschachtle, was es parat macht für wirkigsvolli Präsentation und Branding bi Events, Kampagne oder als Teil vo Premium-Gschänksets. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Steiguet • Set: 2 Tasse + 2 Untertasse • Fassigsvermöge: 2 × 90 ml • Texturierti Glasur innen und usse • Gschirrspieler-geignet • Mikrowälle-geignet • Premium Gschänkverpackig |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Schwarz |
| Package | 12/1 |
| Net weight | 0.66 kg |
| Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Keramik |
| Kapazität | 90 ml |
| Bar code | 8605073888795 |
| Documentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
| Pieces per carton | 12 |
| Carton dimensions | 0.355 x 0.345 x 0.345 m |
| Carton gross weight | 8.56 kg |
| Carton volume | 0.042 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 691200250000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |