ATLAS
Rucksack
34.738.10
2,95 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Rucksack
De PACT Rucksack isch es lichts und praktischs Sportmodell für Training, Freizitaktivitäte und allteglichi Nutzig underwegs. D eifachi Konstruktion mit eme Hauptfach und zwöi Siitetäsche ermöglicht schnelle Zuegriff uf d Ussrüschtig, während s flexible Design de Rucksack ideal macht für s Trage vo Sportchleidig und Zubehör. Dank em günstige Priis zeichnet sich PACT als usgezeichneti Lösig für Massepromokampagne und Afläss us. Als Promoprodukt isch er bsunders geignet für Branding vo Sportclub, Fitnesscenter und aktive Kampagne.
Wichtigschti Eigeschafte
Sportrucksack für Training und Freiziit • Hauptfach mit eifacher Organisation • Zwöi Siitetäsche • Lichts und praktischs Design • Wirtschaftlichi Lösig • Geignet für Branding
Stocks: 2.704
Arrival:
2.000 - 15.08.26
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,95 € | 2.704 | 0 | 2.00015.08.26 | |
| 2,95 € | 857 | 0 | 2.00015.08.26 | |
| 2,95 € | 1.172 | 0 | 5.00015.08.26 | |
| 2,95 € | 3.087 | 0 | ||
| 2,95 € | 730 | 0 | 4.00015.08.26 | |
| 2,95 € | 48 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,95 € | 2.704 | 0 | 2.00015.08.26 | |
| 2,95 € | 857 | 0 | 2.00015.08.26 | |
| 2,95 € | 1.172 | 0 | 5.00015.08.26 | |
| 2,95 € | 3.087 | 0 | ||
| 2,95 € | 730 | 0 | 4.00015.08.26 | |
| 2,95 € | 48 | 0 |
| Code | 34.738.10 |
| Model | PACT |
| Description | De PACT Rucksack isch es lichts und praktischs Sportmodell für Training, Freizitaktivitäte und allteglichi Nutzig underwegs. D eifachi Konstruktion mit eme Hauptfach und zwöi Siitetäsche ermöglicht schnelle Zuegriff uf d Ussrüschtig, während s flexible Design de Rucksack ideal macht für s Trage vo Sportchleidig und Zubehör. Dank em günstige Priis zeichnet sich PACT als usgezeichneti Lösig für Massepromokampagne und Afläss us. Als Promoprodukt isch er bsunders geignet für Branding vo Sportclub, Fitnesscenter und aktive Kampagne. Wichtigschti Eigeschafte Sportrucksack für Training und Freiziit • Hauptfach mit eifacher Organisation • Zwöi Siitetäsche • Lichts und praktischs Design • Wirtschaftlichi Lösig • Geignet für Branding |
| Brand | BRUNO |
| Color | Schwarz |
| Dimension | 47 x 41 x 34 cm |
| Package | 50/1 |
| Net weight | 0.17 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Polyester |
| Bar code | 8605073833627 |
| Pieces per carton | 50 |
| Carton dimensions | 0.47 x 0.43 x 0.35 m |
| Carton gross weight | 9.42 kg |
| Carton volume | 0.071 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420292910000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |