VERTIGO
Windfester Taschenschirm mit automatischer Öffnung und Schliessung
40.047.51
1,75 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Regenschirm mit automatischer Öffnung
Schirm mit automatischer Öffnig – es zueverlässigs und funktionells Promoprodukt für de Alltag und en breiti Palette vo Marketingaktivitäte. Gmacht us 190T Pongee-Stoff mit eme chromierte Metallstab, wo Lääbensduur und Stabilität bietet. Metall-U-Rippe sorged für Stabilität, während de Plastikgriff i passender Schirm-Farb en suubere und moderne Look gibt. Dank em guete Verhältnis vo Funktionalität und Pris isch de NIMBUS es praktischs Gschäftsgschänk zum Brande.
Wichtigsti Eigeschafte:
Schirm mit automatischer Öffnig • 23" Schirm • 8 Rippe • Material: 190T Pongee • Chromierte Metallstab Ø 8 mm • Metall-U-Rippe • Plastikgriff i passender Farb • Metall-Spitze • Chromierti Metall-Kappe • Geignet zum Brande
Stocks: 151
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,75 € | 151 | 0 | ||
| 1,75 € | 373 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 1,75 € | 151 | 0 | ||
| 1,75 € | 373 | 0 |
| Code | 40.047.51 |
| Model | NIMBUS |
| Description | Schirm mit automatischer Öffnig – es zueverlässigs und funktionells Promoprodukt für de Alltag und en breiti Palette vo Marketingaktivitäte. Gmacht us 190T Pongee-Stoff mit eme chromierte Metallstab, wo Lääbensduur und Stabilität bietet. Metall-U-Rippe sorged für Stabilität, während de Plastikgriff i passender Schirm-Farb en suubere und moderne Look gibt. Dank em guete Verhältnis vo Funktionalität und Pris isch de NIMBUS es praktischs Gschäftsgschänk zum Brande. Wichtigsti Eigeschafte: Schirm mit automatischer Öffnig • 23" Schirm • 8 Rippe • Material: 190T Pongee • Chromierte Metallstab Ø 8 mm • Metall-U-Rippe • Plastikgriff i passender Farb • Metall-Spitze • Chromierti Metall-Kappe • Geignet zum Brande |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Lime-Grün |
| Dimension | Ø 103 x 85cm |
| Package | 25 |
| Net weight | 0.38 kg |
| Transferdruck, Siebdruck | |
| Material | Polyester |
| Produktart | Automatischer Öffnung, 8 Segmente |
| Bar code | 8605025698427 |
| Pieces per carton | 25 |
| Carton dimensions | 0.9 x 0.18 x 0.19 m |
| Carton gross weight | 10.22 kg |
| Carton volume | 0.031 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 660199200000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 20 x 8 cm |