BROKER
Business-Rucksack
34.565.12
11,90 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Rucksack
NEVADA isch e praktische Rucksack mit eme saubere und funktionale Ufbau, geignet für de Alltag bim Schaffe, in der Stadt oder underwegs. Er hät eis Hauptfach mit eme Mesh-Laptopfach für Gerät bis 15", dezue e Vordertasche mit Reissverschluss für schnelle Zuegriff uf d wichtigschte Sache. Zwöi Siitetäsche bietid zusätzliche Komfort für Flasche oder Zubehör, während s wasserabwiisende Material de Inhalt vor Füechti schützt. Mit sim vielsëitige Design und de usgewogene Funktionalität funktioniert NEVADA sowohl als Promoprodukt als au als Firmegeschänk.
Wichtigschti Eigeschafte:
Rucksack • Eis Hauptfach • Mesh-Laptopfach bis 15" • Vordertasche mit Reissverschluss • Zwöi Siitetäsche • Wasserabwiisends Material • Geignet für Branding
Stocks: 2.133
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 11,90 € | 2.133 | 0 | ||
| 11,90 € | 517 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 11,90 € | 2.133 | 0 | ||
| 11,90 € | 517 | 0 |
| Code | 34.565.12 |
| Model | NEVADA |
| Description | NEVADA isch e praktische Rucksack mit eme saubere und funktionale Ufbau, geignet für de Alltag bim Schaffe, in der Stadt oder underwegs. Er hät eis Hauptfach mit eme Mesh-Laptopfach für Gerät bis 15", dezue e Vordertasche mit Reissverschluss für schnelle Zuegriff uf d wichtigschte Sache. Zwöi Siitetäsche bietid zusätzliche Komfort für Flasche oder Zubehör, während s wasserabwiisende Material de Inhalt vor Füechti schützt. Mit sim vielsëitige Design und de usgewogene Funktionalität funktioniert NEVADA sowohl als Promoprodukt als au als Firmegeschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Rucksack • Eis Hauptfach • Mesh-Laptopfach bis 15" • Vordertasche mit Reissverschluss • Zwöi Siitetäsche • Wasserabwiisends Material • Geignet für Branding |
| Brand | BRUNO |
| Color | Grau |
| Dimension | 50 x 26 x 18 cm |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.54 kg |
| Stickerei, Siebdruck | |
| Material | Recycelter Polyester |
| Bar code | 8605040055403 |
| Pieces per carton | 20 |
| Carton dimensions | 0.62 x 0.405 x 0.59 m |
| Carton gross weight | 12.40 kg |
| Carton volume | 0.148 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 420292910000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Stickerei |
| Empfohlene Druckgrösse | sito, vez |