BRUT BLACK
Flaschenöffner
41.234.80
2,75 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Trinkflasche, 650 ml
D NECTAR Aluminiumflasche mit einwandiger Konstruktion und eme Fassigsvermöge vo 650 ml isch e praktischi und visuell aasprechendi Wahl für de Alltagsgebruuch und Promokampagne. Gmacht us Aluminium, isch si liecht und eifach zum Trage, bietet es guets Fassigsvermöge-zu-Gwicht-Verhältnis. Ihres unverwächsligs Design mit ere gebürstete matte Oberflächi bietet en moderne und elegante Look. En wichtige Vorteil vo dem Modell isch, dass d wiissi Version e Sublimationsbeschichtig het, wo nöd nur Lasergravur sondern au Vollfarb-Sublimationsdruck ermöglicht, was d Branding-Möglichkeite deutlich erwiiteret. D Flasche chunt in ere Gschänkbox.
Wichtigi Eigeschafte:
Material: Aluminium • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 650 ml • Gebürsteti matti Oberflächi • Wiissi Farb mit Sublimationsbeschichtig • Auslaufsichere Deckle • Gschänkbox • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Stocks: 3.036
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,75 € | 3.036 | 0 | ||
| 2,75 € | 3.947 | 0 | ||
| 2,75 € | 4.247 | 0 | ||
| 2,75 € | 4.975 | 0 |
| Color | Price | Stock | Reserved | Arrival |
|---|---|---|---|---|
| 2,75 € | 3.036 | 0 | ||
| 2,75 € | 3.947 | 0 | ||
| 2,75 € | 4.247 | 0 | ||
| 2,75 € | 4.975 | 0 |
| Code | 41.234.80 |
| Model | NECTAR |
| Description | D NECTAR Aluminiumflasche mit einwandiger Konstruktion und eme Fassigsvermöge vo 650 ml isch e praktischi und visuell aasprechendi Wahl für de Alltagsgebruuch und Promokampagne. Gmacht us Aluminium, isch si liecht und eifach zum Trage, bietet es guets Fassigsvermöge-zu-Gwicht-Verhältnis. Ihres unverwächsligs Design mit ere gebürstete matte Oberflächi bietet en moderne und elegante Look. En wichtige Vorteil vo dem Modell isch, dass d wiissi Version e Sublimationsbeschichtig het, wo nöd nur Lasergravur sondern au Vollfarb-Sublimationsdruck ermöglicht, was d Branding-Möglichkeite deutlich erwiiteret. D Flasche chunt in ere Gschänkbox. Wichtigi Eigeschafte: Material: Aluminium • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 650 ml • Gebürsteti matti Oberflächi • Wiissi Farb mit Sublimationsbeschichtig • Auslaufsichere Deckle • Gschänkbox • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Brand | CASTELLI |
| Color | Silber |
| Dimension | Ø 7.2 x 21.5 cm |
| Package | 40/1 |
| Net weight | 0.14 kg |
| Sublimation, Lasergravur | |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Material | Aluminium |
| Kapazität | 650 ml |
| Bar code | 8605073871070 |
| Pieces per carton | 40 |
| Carton dimensions | 0.64 x 0.41 x 0.25 m |
| Carton gross weight | 6.18 kg |
| Carton volume | 0.066 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 761510800000 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Sublimation |