HAMMER STRETCH PANTS
Arbeits-Shorts mit Elasthan
58.101.11
1,39 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Schutzhandschuhe
SG FLEXY sind Schutz-Arbeitshändsche, konzipiert für aaspruchsvolleri Arbeitsbedingige, wo erhöhti Abriibfestigkeit und sichers Handtiere vo ölige, fettige oder kontaminierte Oberfläche bruucht wärde. Si sind für de professionelle Iisatz i industrielle und technische Umgebige entwicklet.
D Händsche sind us 100% Nylon-Strickstoff mit emne Nitril-Überzug uf de Handflächi und de Finger gfertiget. D Nylon-Basis bietet strukturelli Stabilität und ergonomischi Aapassig, während de Nitril-Überzug e langläbigi Schutzschicht mit hoher Abriibfestigkeit und Beschtendigkeit gegä rutschigi Oberfläche bildet. Im Vergliich zu PU-Überzüg bietet Nitril e verbessert Langläbigkeit und zueverlässigeri Leischtig bi rüchigere Arbeitsbedingige. Geignet für Industrie, Underhalt, Service- und Montagearbete, Logistik und de Automobilsektor.
Hauptmerkmol:
Schutz-Arbeitshändsche • 100% Nylon • Nitril-Überzug uf Handflächi und Finger • Erhöhti Abriibfestigkeit • Beschtendigkeit gegä Öl, Fett und industrielli Flüssigkeite • Sicher Griff uf rutschige Oberfläche • Geignet für aaspruchsvoli Arbeitsbedingige • EN ISO 21420 • EN 388
XS
Stocks: 207
S
Stocks: 426
M
Stocks: 1.122
L
Stocks: 179
XL
Stocks: 0
XXL
Stocks: 0
| Color | Price | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,39 € | Stock |
207
|
426
|
1.122
|
179
|
0
|
0
|
| Color | Price | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,39 € | Stock |
207
|
426
|
1.122
|
179
|
0
|
0
|
| Code | 58.101.11-XS |
| Model | SG FLEXY |
| Description | SG FLEXY sind Schutz-Arbeitshändsche, konzipiert für aaspruchsvolleri Arbeitsbedingige, wo erhöhti Abriibfestigkeit und sichers Handtiere vo ölige, fettige oder kontaminierte Oberfläche bruucht wärde. Si sind für de professionelle Iisatz i industrielle und technische Umgebige entwicklet. D Händsche sind us 100% Nylon-Strickstoff mit emne Nitril-Überzug uf de Handflächi und de Finger gfertiget. D Nylon-Basis bietet strukturelli Stabilität und ergonomischi Aapassig, während de Nitril-Überzug e langläbigi Schutzschicht mit hoher Abriibfestigkeit und Beschtendigkeit gegä rutschigi Oberfläche bildet. Im Vergliich zu PU-Überzüg bietet Nitril e verbessert Langläbigkeit und zueverlässigeri Leischtig bi rüchigere Arbeitsbedingige. Geignet für Industrie, Underhalt, Service- und Montagearbete, Logistik und de Automobilsektor. Hauptmerkmol: Schutz-Arbeitshändsche • 100% Nylon • Nitril-Überzug uf Handflächi und Finger • Erhöhti Abriibfestigkeit • Beschtendigkeit gegä Öl, Fett und industrielli Flüssigkeite • Sicher Griff uf rutschige Oberfläche • Geignet für aaspruchsvoli Arbeitsbedingige • EN ISO 21420 • EN 388 |
| Brand | TEKTON PRO |
| Color | Dunkelgrau |
| Package | 120/10/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Material | Nylon |
| Standard | EN 388 |
| Bar code | 8605040057766 |
| Pieces per carton | 120 |
| Carton dimensions | 0.405 x 0.3 x 0.375 m |
| Carton gross weight | 4.60 kg |
| Carton volume | 0.046 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 611610800000 |
| Empfohlener Drucktyp |