COMFORT LSL MEN
Langarm-Hemd aus Baumwolle für Herren
57.092.10
17,49 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Weste
LIBERTY VEST MEN isch e Manne-gsteppti Weschte mit liechtem Polschter, entwicklet als funktionelli Zuesatzschicht für Übergangswätter. S'suubere und praktische Design macht si geignet für d'Arbet, alltägliche Gebruch und Outdoor-Aktivitäte.
Us 100% Nylon mit ere glatten und komfortable Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Gwicht. D'Weschte het zwei Fronttäsche, elastischi Paspelierig für en suubere Abschluss und langlebigi SAB-Reissverschlüss.
D'Weschte chunnt mit eme praktische Verpackigsbeutel, wo s'eifach zeme'falde und mitnäh ermöglicht, wenn e zuesätzlichi Schicht währed em Tag, bim Reise oder bi Outdoor-Arbet nötig isch. De Beutel bietet au e zuesätzlichi bedruckbari Flächi für Promotions- und Team-Branding. Au i de Chinder- und Fraueversion erhältlich.
Wichtigschti Merkmale:
Manne-Polschterweschte • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • SAB-Reissverschlüss • Zwei Fronttäsche • Elastischi Paspelierig • Verpackigsbeutel (bedruckbar) • Geignet für Arbet, Promotione und Outdoor-Gebruch
S
Stocks: 0
Arrival:
200 - 01.09.26
M
Stocks: 0
Arrival:
800 - 01.09.26
L
Stocks: 0
Arrival:
1.300 - 01.09.26
XL
Stocks: 0
Arrival:
1.300 - 01.09.26
XXL
Stocks: 0
Arrival:
600 - 01.09.26
3XL
Stocks: 0
Arrival:
300 - 01.09.26
| Color | Price | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17,49 € | Arrival |
20001.09.26 |
80001.09.26 |
1.30001.09.26 |
1.30001.09.26 |
60001.09.26 |
30001.09.26 | |
| 17,49 € | Arrival |
20001.09.26 |
80001.09.26 |
1.30001.09.26 |
1.30001.09.26 |
60001.09.26 |
30001.09.26 | |
| 17,49 € | StockArrival |
1
10001.09.26 |
0
50001.09.26 |
0
90001.09.26 |
0
90001.09.26 |
0
40001.09.26 |
0
20001.09.26 | |
| 17,49 € | Stock |
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
| |
| 17,49 € | Stock |
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
| Color | Price | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17,49 € | Arrival |
20001.09.26 |
80001.09.26 |
1.30001.09.26 |
1.30001.09.26 |
60001.09.26 |
30001.09.26 | |
| 17,49 € | Arrival |
20001.09.26 |
80001.09.26 |
1.30001.09.26 |
1.30001.09.26 |
60001.09.26 |
30001.09.26 | |
| 17,49 € | StockArrival |
1
10001.09.26 |
0
50001.09.26 |
0
90001.09.26 |
0
90001.09.26 |
0
40001.09.26 |
0
20001.09.26 | |
| 17,49 € | Stock |
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
| |
| 17,49 € | Stock |
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
| Code | 57.092.10-S |
| Model | LIBERTY VEST MEN |
| Description | LIBERTY VEST MEN isch e Manne-gsteppti Weschte mit liechtem Polschter, entwicklet als funktionelli Zuesatzschicht für Übergangswätter. S'suubere und praktische Design macht si geignet für d'Arbet, alltägliche Gebruch und Outdoor-Aktivitäte. Us 100% Nylon mit ere glatten und komfortable Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Gwicht. D'Weschte het zwei Fronttäsche, elastischi Paspelierig für en suubere Abschluss und langlebigi SAB-Reissverschlüss. D'Weschte chunnt mit eme praktische Verpackigsbeutel, wo s'eifach zeme'falde und mitnäh ermöglicht, wenn e zuesätzlichi Schicht währed em Tag, bim Reise oder bi Outdoor-Arbet nötig isch. De Beutel bietet au e zuesätzlichi bedruckbari Flächi für Promotions- und Team-Branding. Au i de Chinder- und Fraueversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Manne-Polschterweschte • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • SAB-Reissverschlüss • Zwei Fronttäsche • Elastischi Paspelierig • Verpackigsbeutel (bedruckbar) • Geignet für Arbet, Promotione und Outdoor-Gebruch |
| Brand | EXPLODE |
| Color | Schwarz |
| Package | 10/1 |
| Net weight | 0.42 kg |
| Stickerei | |
| Geschlecht | Herren, Für Damen und Herren erhältlich |
| Kolekcija | LIBERTY |
| Bar code | 8605040029831 |
| Pieces per carton | 10 |
| Carton dimensions | 0.6 x 0.39 x 0.28 m |
| Carton gross weight | 4.78 kg |
| Carton volume | 0.066 m3 |
| Country of origin | Bangladesch |
| HS code | 620190000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Stickerei |