PANTHER BERMUDA
Arbeits-Shorts mit Elasthan
57.077.10
18,99 €
Preise sind ohne Mehrwertsteuer
Arbeitsweste
De PARKER Steppgilet isch für de alltägliche professionelle und promotionelle Iisatz konzipiert und bietet e uusgwogeni Kombination vo Komfort, Funktionalität und modernem Uussehe. Sis saubere und eifache Design ermöglicht e eifachi Integration i verschideni Arbeits- und Promotionsumgebige.
Us 100% Polyester gfertiget, het de Gilet zwei vorderi Täsche für alltäglichi Sache und en zuesätzliche Brusttasche mit Reissverschluss fürs sicheri Versorge vo persönleche Gegeständ. En versteckte innere Reissverschluss am Rügge bietet eifache Zuegang für Druck und Branding. Geignet für Logistik, Service und Fäldarbet, sowie fürs Trage als Teil vo zeitgenössischer Arbeits- oder Promotionsbekleidig.
Hauptmerkmol:
Steppgilet • 100% Polyester • Bequems Trage • Zwei vorderi Täsche • Brusttasche mit Reissverschluss • Versteckte Reissverschluss für Druckzuegang • Geignet für Arbeits- und Promotionsiisatz
S
Stocks: 61
M
Stocks: 214
L
Stocks: 493
XL
Stocks: 450
XXL
Stocks: 313
3XL
Stocks: 125
| Color | Price | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18,99 € | Stock |
61
|
214
|
493
|
450
|
313
|
125
| |
| 18,99 € | Stock |
45
|
191
|
374
|
104
|
176
|
139
|
| Color | Price | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18,99 € | Stock |
61
|
214
|
493
|
450
|
313
|
125
| |
| 18,99 € | Stock |
45
|
191
|
374
|
104
|
176
|
139
|
| Code | 57.077.10-S |
| Model | PARKER VEST |
| Description | De PARKER Steppgilet isch für de alltägliche professionelle und promotionelle Iisatz konzipiert und bietet e uusgwogeni Kombination vo Komfort, Funktionalität und modernem Uussehe. Sis saubere und eifache Design ermöglicht e eifachi Integration i verschideni Arbeits- und Promotionsumgebige. Us 100% Polyester gfertiget, het de Gilet zwei vorderi Täsche für alltäglichi Sache und en zuesätzliche Brusttasche mit Reissverschluss fürs sicheri Versorge vo persönleche Gegeständ. En versteckte innere Reissverschluss am Rügge bietet eifache Zuegang für Druck und Branding. Geignet für Logistik, Service und Fäldarbet, sowie fürs Trage als Teil vo zeitgenössischer Arbeits- oder Promotionsbekleidig. Hauptmerkmol: Steppgilet • 100% Polyester • Bequems Trage • Zwei vorderi Täsche • Brusttasche mit Reissverschluss • Versteckte Reissverschluss für Druckzuegang • Geignet für Arbeits- und Promotionsiisatz |
| Color | Schwarz |
| Package | 20/1 |
| Net weight | 0.47 kg |
| Transferdruck, Stickerei, Siebdruck | |
| Material | Polyester |
| Geschlecht | Herren |
| Bar code | 8605040057506 |
| Pieces per carton | 25 |
| Carton dimensions | 0.6 x 0.405 x 0.5 m |
| Carton gross weight | 13.70 kg |
| Carton volume | 0.122 m3 |
| Country of origin | Bangladesch |
| HS code | 620190000000 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Stickerei, Transferdruck |